ru ua

Казково красива: принцеса Софія захопила мережу бездоганним образом на новому фото

Казково красива: принцеса Софія захопила мережу бездоганним образом на новому фото Принцеса Софія (фото: instagram.com/prinsparet)
Автор: Lite

На днях Її Королівська високість принцеса Софія, герцогиня Вермландська, відзначила свій день народження.

Дружина принца Карла Філіпа, яка також постраждала від коронавируса, відсвяткувала своє 36-річчя.

З такої нагоди було зроблено нове портретне фото Софії. Знімок, автором якого виступив фотограф Віктор Ерікссон, було опубліковано на офіційній сторінці шведської королівської сім'ї в Instagram.

Казково красива: принцеса Софія захопила мережу бездоганним образом на новому фотоНове фото Софії (фото: instagram.com/kungahuset)

На новому фото прицесса Софія з'явилася в білій блузі оригінального крою, з укороченими рукавами і незвичайним вирізом. З прикрас вона вибрала великі сережки, а також кільця. Образ дружини Карла Філіпа доповнили вишукана укладкая з підкрученими пасмами, а також легкий макіяж, який підкреслив виразні риси обличчя колишньої моделі. Серед фоловерів портрет принцеси справив фурор. Вони приєдналися до привітань, а також відзначили "казкову" красу Софії.

Казково красива: принцеса Софія захопила мережу бездоганним образом на новому фото

Карл Філіпп и Софія с дітьми (фото: instagram.com/prinsparet)

Нагадаємо, доля дівчини дійсно нагадує казковий сюжет. Софія народилася в містечку Альвдален. У віці 20-ти років вона переїхала жити в Стокгольм, де заробляла на життя офіціанткою і моделлю. Примітно, що до того як стати принцесою, Софія також встигла знятися в досить відвертих фотосесіях для глянцевих видань і взяти участь в реаліті-шоу Paradise Hotel. З принцом дівчина познайомилася в нічному клубі, і після укладення шлюбу переключилася на благодійність і виховання дітей: 4-річного Олександра, а також 3-річного Габріеля.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон напередодні показала новий бездоганний образ.