ru ua

Не все солодко: екс-учасниця Nikita поділилася одкровеннями про особисте життя Даші Астаф'євої

Не все солодко: екс-учасниця Nikita поділилася одкровеннями про особисте життя Даші Астаф'євої Даша Астаф'єва (фото: instagram.com/da_astafieva)

DJ NANA розповіла, чому вважає екс-колегу нещасною людиною

Екс-солістка групи Nikita Анастасія Кумейко (DJ NANA) покинула колектив в 2016 році. Яскрава брюнетка зізналася, що спочатку дуже здружилася з Дашею Астаф'євою – у неї навіть стався перший поцілунок з гарячою колегою, але, за словами Нани, творчі амбіції перекреслили хороші особисті стосунки артисток. Вона висловилася про те, як зараз живе її колишня подруга і про що вона мріє.

Так, інтерв'ю на YouTube-каналі "Олицкая" Настя зізналася, що вважає Астаф'єву нещасною людиною, якій не вдалося до кінця реалізувати задумане і свій потенціал.

"Мені здається, що це нещасна людина. З причини її недореалізації. Коли ти ставиш захмарні амбіції, а вони не реалізуються, тебе ще більше відкидає назад. Розвалити колектив, піти у сольне плавання і розлучитися з продюсером – не думаю, що вона побудувала собі на цьому щастя", - висловилася Настя.

Не все солодко: екс-учасниця Nikita поділилася одкровеннями про особисте життя Даші Астаф'євої

Даша Астаф'єва та Аретм Кім мріють про поповнення в родині (фото: instagram.com/da_astafieva)

Також вона торкнулася теми особистого життя Даші і заявила, що сексапільна співачка давно мріє про поповнення у сім'ї, але поки що це їй не вдається.

"Вона ще досі у стосунках з Артемом, але там теж не дуже солодко. І всі ці моменти, коли дівчині за 35..." - міркує Анастасія, додавши, що Даша мріяла про дитину з 25 років.

"Якщо на протязі десяти років тобі Бог не дає дитину, значить ти робиш щось не так", - зазначила артистка.

Нагадаємо, що раніше Даша Астаф'єва не на жарт завела мережу фото топлес в панчохи на підв'язках.