ua en ru

Немов у казці: Юлія Саніна шокувала шанувальників красою з відпочинку

Немов у казці: Юлія Саніна шокувала шанувальників красою з відпочинку Юлія Саніна (instagram.com/the_hardkiss/)
Автор: Lite

Юлія Саніна - одна з найулюбленіших фанатами учасниць проекту "Танці з зірками 2020". Хоч співачка так і не стала переможницею, але все ж вважає своє друге місце особистою перемогою, відмовившись взяти кубок з рук Санти Дімопулос.

А тепер Саніна вирушила з сім'єю на заслужений відпочинок, разом з чоловіком і сином вони полетіли до Єгипту. Куди полетіла зірка, вгадали її фанати, по фото, які вона з радістю постить.

На цей раз зірка порадувала фоловерів своїми яскравими знімками, які, на контрасті української зими, здаються просто чарівними. Зірка відвідала Акваріум Хургада Гранд, сині кольори і силуети Юлії з сином на фоні риб та скатів просто зачарували шанувальників.

Немов у казці: Юлія Саніна шокувала шанувальників красою з відпочинку

Немов у казці: Юлія Саніна шокувала шанувальників красою з відпочинкуЮлія Саніна з сином у казці (фото: instagram.com/the_hardkiss/)

"Плавати косаткою, заплющивши очі
Торкатися до яткою дна
І злітати вгору
Падати у хвилі одна

Велика і сумна
Вона співає про поля за небокраєм
Яких, на жаль, ніколи не пізнає
Про міста під дощами
Про космічнії храми
Про людей із палкими
І живими серцями", - процитувала Юлія власні вірші.

"Ніби у казці ... Краса і Насолода!", "Яка фоточка! Шедевр!", - пораділи за свою улюблену співачку шанувальники Юлії. Вони зізналися, що люблять ці рядки, а ще - що теж не проти втекти від холодів.

Нагадаємо, після завершення "Танців з зірками 2020" Ілона Гвоздьова зізналася, що вважає перемогу Санти Дімопулос заслуженою, але додала, що для неї особисто переможцем стала зовсім інша учасниця.