ua en ru

Спокуслива тенісистка: Кендалл Дженнер захопила витонченою фігурою в крихітній спідниці

Спокуслива тенісистка: Кендалл Дженнер захопила витонченою фігурою в крихітній спідниці Кендалл Дженнер (фото: instagram.com/kendalljenner)
Автор: RBC.UA

Кендалл Дженнер знову нагадала про співпрацю з відомим брендом спортивного одягу Alo. Цього разу одна з найбільш високооплачуваних моделей у світі перевтілилася в тенісистку. Причому вельми спокусливу.

Новий пост Кендалл складається з фото і відео в гарячому образі.

Кендалл позує в білому топі на тонких бретельках, а також спідниці-шортах, які зробили її довгі стрункі ноги візуально просто "нескінченними". На плечі зірка накинула легку кофтинку, а завершила образ сонцезахисними окулярами в білій оправі. Таке вбрання вигідно підкреслило струнке тіло Кендалл, над яким вона наполегливо працює в спортзалі. І змусило фанатів ставити численні лайки на спекотні фото і відео однієї зі молодших сестер іменитого сімейства.

Спокуслива тенісистка: Кендалл Дженнер захопила витонченою фігурою в крихітній спідниці

Кендалл Дженнер в новому спокусливому вбранні (фото: instagram.com/kendalljenner)

У сторіз Дженнер показала, що її подорож по Мексиці в компанії подруг триває. Дівчата насолоджуються купанням, плаванням на яхті, а також дегустацією текіли авторства Кендалл.

Спокуслива тенісистка: Кендалл Дженнер захопила витонченою фігурою в крихітній спідниціСпокуслива тенісистка: Кендалл Дженнер захопила витонченою фігурою в крихітній спідниці

Кендалл Дженнер з Хейлі Бібер (фото: instagram.com/kendalljenner)

До слова, виробництву цього напою вона присвятила вже багато часу і сил, але все ж продукт досить часто критикують. Втім, на прагнення Кендалл завоювати ринок і популярність її текіли це поки ніяк не впливає.

Кендалл Дженнер захопила фігурою (фото: instagram.com/kendalljenner)