ua en ru

Ми всі суперниці: учасниця Холостяк 11 розповіла про дружбу на проекті

Ми всі суперниці: учасниця Холостяк 11 розповіла про дружбу на проекті Тетяна Шевцова (фото: instagram.com/shevtsovatetiana)
Автор: Lite

У п'ятницю, 23 квітня відбувся 8 випуск популярного реаліті-шоу "Холостяк". Головний герой 11 сезону Михайло Заливако розпрощався в цій серії з 24-річною дизайнером інтер'єрів Тетяною Шевцовою.

Після вильоту з шоу дівчина вирішила розкрити деякі таємниці, пов'язані з ним. Так, на своїй сторінці в Instagram Тетяна розповіла, чи існує дружба на проекті між дівчатами.

За словами Шевцової, під час зйомок ніякої дружби між учасницями бути не може - адже вони борються за одного чоловіка.

"Дружби на проекті - немає. Ви б дружили з дівчинкою, яка фліртує і заграє з хлопцем, який вам подобається? Думаю, ні. На проекті ми всі суперниці, боремося за одного чоловіка і кожна з нас застосовує свої тактики і штучки, щоб привернути увагу і спокусити холостяка", - відверто заявила вона.

Ми всі суперниці: учасниця Холостяк 11 розповіла про дружбу на проекті

Тетяна Шевцова розповіла про дружбу на проекті "Холостяк" (фото: instagram.com/shevtsovatetiana)

Однак дружба може виникнути пізніше - після закінчення проекту.

"Ви часто бачили, як я публічно перед камерами захищала Дашу (хоч там не одна я а-ля дружила, але тільки я могла відкрито відповісти), вона мені близька по духу і ми підтримували одна одну, їли разом, тренувалися, жили в одному будинку, кімнаті, номері... Але дружба, як така, з'явилася вже після проекту і з іншими дівчатками теж. Ми всі сприймаємо проект як спільний досвід, і обставини, в яких ми були, зблизили, все-таки два місяці разом, і зараз багато проводимо часу з дівчатками - посиденьки, шашлики, кальяни. Так що дружба є, але вже після проекту", - поділилася Таня.

Користувачі мережі подякували дівчині за щирість і висловили жаль, що вона покинула проект.

  • Тетян, після твого відходу перестаю дивитися Холостяка, так як справжність і здоровий глузд покинули цей сезон. Спасибі тобі за твоє вміння говорити про дійсно важливі речі і проявляти справжні моменти без краплі негативу. Нехай все у тебе буде добре
  • Ти найкраща
  • Гідно поводилася на проекті, приємно було дивитися
  • Ти дуже крута
  • Танюш, я вболівала за тебе, ти дуже щира і хороша та ще й і носимо одне ім'я, тому бажаю знайти гідного, хорошого хлопця. ти крута
  • Таня, ти найкрутіша за всі 11 сезонів дівчисько!
  • З першого випуску дуже сподобалась твоя відвертість і простота. Круто мати почуття гумору, бути спеціалістом своєї справи і не вішати своє тіло при першій же можливості на чоловіка. Ви з Розалі приклад для багатьох
  • Тетяна, яка ж ви класна, цікава, розумна дівчина!!!