ru ua

Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)

Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото) Маша Єфросиніна і 10 років тому зачаровувала всіх красою (колаж Lite)
Автор: RBC.UA

Маша Єфросиніна почала телекар'єру, коли їй було 19 років. Енергійна дівчина прославилася не тільки чіткою дикцією і харизмою, а ще й яскравою ефектною зовнішністю в дусі "кров з молоком". Складно уявити, але на початку кар'єри мініатюрна фігура Єфросиніної була пухленькою.

Але в тому і феномен ведучої – з роками вона ставала тільки красивішою. Незабаром після того як Маша здобула першу популярність, вона стрімко схудла.

І хоча цей момент був пов'язаний з певними проблемами зі здоров'ям, у нього був і позитивний аспект: ситуація підштовхнула Машу повністю поміняти спосіб життя.

Сьогоднішня Єфросиніна – уособлення успішної у всіх планах жінки, яка володіє бездоганною зовнішністю, тонким смаком і умінням себе подати. І Маша переконана – такий результат можуть дати тільки правильно побудована система харчування, догляду і гармонії з собою.

"Харчуючись усвідомлено, можна виглядати в 40 років краще, ніж в ті ж 20 – і я яскравий тому приклад, але мені потрібні були роки, щоб змінити свої звички", – розповідає Маша.

У блозі мережі Instagram Маша часто розповідає про свій досвід і ділиться порадами. А також наочним прикладом доводить, як відображаються на зовнішності здорові звички: фото своєї ідеальної фігури зірка регулярно викладає в мережу.

Так що пропонуємо згадати, якою була Маша на початку шляху і переконатися, що її поради дійсно працюють!

Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)Стає тільки красивішою: як виглядала Маша Єфросиніна 10 років тому (унікальні фото)

Маша Єфросиніна і 10 років тому зачаровувала всіх красою (колаж Lite)