ua en ru

Варто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любов

Варто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любов Райан Рейнолдс і Блейк Лайвлі (фото: Getty Images)

Якщо і є в Голлівуді пара, яку обожнюють всі без винятку, то це Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі. Наступного року зіркове подружжя відзначить 10-річчя шлюбу, який вийшов по-справжньому щасливим.

Навіть після стількох років спільного життя і народження трьох дітей подружжя виглядає таким закоханим, що змусять повірити в це почуття кого завгодно. Просто подивіться на ці фото!

Цікаво, що любов всього свого життя в особі один одного вони знайшли далеко не з першої спроби. Блейк і Райан зустрілися на знімальному майданчику фільму "Зелений ліхтар", де грали головні ролі. Рейнольдс на той момент був одружений на Скарлетт Йоханссон, а Лайвлі зустрічалася з Леонардо Ді Капріо. Але незважаючи на статус невільних, обидва не були особливо щасливі в своїх відносинах. Тому пізніше періодично перетиналися на тусовках і подвійних побаченнях. Подібні тусовки припинилися, коли вони зрозуміли, що спілкування з дружнього перейшло в романтичне і шукати більше нікого не потрібно.

"Ми були друзями і приятелями, і приблизно через півтора року ми пішли на подвійне побачення, але ми зустрічалися з різними людьми. Ми тусувалися, і ми завжди як би випадково підтримували зв'язок. А потім вона збиралася в Бостон, я теж збирався в Бостон. І тоді я сказав: "Я поїду з тобою", - згадує Райан початок їхнього роману.

Вже через кілька місяців потому закохані купили спільний будинок, а після - таємно одружилися. Сьогодні їх пара вважається однією з найміцніших і найбільш романтичних. Жарти, якими актори засипають один одного, розлітаються по мережі. А на кожне спільне фото проситься підпис: "Знайди собі кого-небудь, хто буде дивитися на тебе так, як Райан на Блейк". Чи навпаки!

Варто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовВарто було дочекатися: наймиліші фото Райана Рейнолдса і Блейк Лайвлі, після яких ви повірите в любовРайан Рейнолдс і Блейк Лайвлі (фото: Getty Images)