ua en ru

Не зв'язуйся: Кароль у відвертій сукні "налетіла з кулаками" на екс-учасника "Танців з зірками"

Не зв'язуйся: Кароль у відвертій сукні "налетіла з кулаками" на екс-учасника "Танців з зірками" Тіна Кароль (фото: instagram.com/tina_karol)
Автор: Lite

Співачка "побила" відомого українського шоумена

Тіна Кароль не часто балує шанувальників фото і відео з посмішкою на обличчі, хоч багато з них знають, що у артистки присутнє прекрасне почуття гумору. Тому вони щиро радіють появі веселих роликів за участю їх улюблениці. Так, один з них опубліковано на сторінці в Instagram ведучого в закулісся "Танців з зірками 2020" і екс-учасника проекту Даніеля Салема. У ролику він показав, як його "побила" співачка.

"Бійка" тривала цілих три раунди. Все почалося з того, що Тіна скинула зі свого стільця телефон Даніеля, а потім перекинула і сам стілець. Вона стала в стійку і "завдала удару" Салему, "збивши" його з ніг.

"За що?" - обурився ведучий, але Тіна лише "штовхнула" ногою лежачого на підлозі колегу, а потім знову "завдала удару".

"Я ж казав – не зв'язуйся з нею", - відтягуючи за диван під заливчастий сміх очевидців, покартав Даніеля танцюрист і хореограф Дмитро Жук, який виступає в парі з Юлією Сахневич.

"Ваші варіанти?! За що я отримав від Тіни Кароль", - запитав Даніель.

Шанувальники почали висувати свої версії: "За питання, пов'язане з Даном", "Тому що не можна бути на світі красивим таким", "За те, що поклав свій телефон на її продюсерський стілець", "За погане інтерв'ю", "За підкат", "За те, що шоколад або тортик при Тіні їв", "За вдалий жарт".

Нагадаємо, що раніше Тіна Кароль поміркувала про джерела жіночого натхнення.

Також Тіна Кароль захопила появою в сукні як у Дженніфер Лопес.