ru ua

Та, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружину

Та, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружину Даша Квіткова і Микита Добринін (фото: instagram.com/kvittkova)

Переможниця "Ходостяка 9", обраниця і вже дружина Микити Добриніна Даша Квіткова 9 липня святкує день народження - їй виповнилося 23 роки. Дівчина з дня на день подарує коханому їх первістка, ну а поки приймає привітання.

У своєму Instagram зворушливо привітав дружину і шоумен, присвятивши їй ніжні слова.

Добринін опублікував милу добірку спільних фото з коханою і зізнався, що шукав її все життя.

Та, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружинуТа, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружину

"Я просто в шоці! Дико кайфую від того, яка ти чарівна, різна, мудра і ніжна. Та, яку шукав і мрію берегти тебе все своє життя. Хочу щоб цей твій день народження був особливим. Більше теплих слів, більше сюрпризів і улюблених пісень. Подарунки це зрозуміло, вони у нас від свят не залежать. Моя Малятко, ти твориш наше щастя і диво нашої сім'ї. Спасибі тобі за тебе! І звичайно твоїм батькам! З днем народження, моя @kvittkova", - душевно звернувся до Даші Микита.

Та, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружинуТа, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружинуТа, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружину

Микита Добринін привітав Дашу Квіткову з днем народження і показав милі фото з дружиною (фото: instagram.com/nikitadobrynin)

Звичайно ж, користувачі мережі приєдналися до привітань і залишили Квітковій багато теплих побажань.

  • Красиві слова, які мріє почути кожна жінка від свого чоловіка. Вітати. Бережіть один одного
  • Щиро вітаю Дашеньку з її днем народження! Красуня!! Така жіночна і чарівна! Щастя щирого
  • Щирі вітання Даші з Днем народження!!!! Здійснення мрій,здоров'я, щирого кохання в парі з Нікітою до золотого весілля! А також легких пологів і щасливого материнства!
  • Ви такі класні і милі. Мої привітання
  • Ви такі красиві стали!!! Разом!!!
  • З днем народження цю чудову дівчину! Микита, небеса вас люблять, раз поруч Даша
  • Хлопці ви супер!

Сама ж іменинниця виклала миле фото з їх нового будинку, куди вони зовсім недавно переїхали. Блогер у вільній білій сукні і з розпущеним волоссям прилягла прямо на підлозі, притулившись до стіни.

Та, яку шукав: Добринін зворушливо привітав вагітну дружину

Даша Квіткова відзначає 23-річчя в новому будинку (фото: instagram.com/kvittkova)

"Рівно 23 роки тому я вирішила, що мені пора народитися в 6 місяців і за моє життя боролися. Чого тільки не було за всі ці роки. Сьогодні у мене є прекрасний чоловік і ми чекаємо з дня на день нашого сина. Що я можу сказати? У мене приголомшливе і цікаве життя. Спасибі за нього", - поділилася щаслива Квіткова.