ua en ru

Тарас Тополя розповів, як "кодує" своїх дітей від російського контенту

Тарас Тополя розповів, як "кодує" своїх дітей від російського контенту Тарас Тополя (фото: РБК-Україна)

Артист пояснив, як з українського медіапростору витіснити російську пропаганду

Лідер групи "Антитіла" Тарас Тополя розповів про якісний український контент, який здатний витіснити російський під час масштабної інформаційної агресії. Знаменитий рокер також розкрив спосіб, як захистити дітей в Україні від пропаганди РФ.

Як наголосив музикант в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі", дуже важливо давати високоякісний український контент і вкладатися в продакшн, щоб культурний продукт молоді не було соромно дивитися і ділитися ним в мережі.

"І в це треба вкладати, треба з останніх сил робити, і просто підходити до кожного кліпу, як до маленького бою за глядача", – сказав Тополя.

Розповідаючи про свій крайній кліп на пісню "Кіно" артист зазначив, що зараз він зібрав 3 мільйони переглядів на YouTube, і "я просто читаю коментарі, і я надихаюся цим".

На ремарку ведучого - мовляв, якісні кліпи вимагають чималих грошей і так "вас артистів надовго не вистачить", якщо будь-який продукт сприймати як бій, і що по суті будь-який концерт - це боротьба за свого глядача - рокер парирував: "ну так будь-хто може сказати - мені здається, що тебе надовго не вистачить вести цю програму".

"Знаєш, у чому справа. Якщо ти на своєму місці, якщо артист на своєму місці - а для нас це справа життя - то вистачить нас. Будемо до останнього... От дивіться, ви створюєте сучасну українську альтернативу, класне Late Night Show, ви вклалися фінансами, ресурсами. Для чого ти це робиш?" - запитав Тополі.

"Для того, щоб український глядач мав цікавий контент", - відповів Кондратюк.

"Ось!... Ми знаходимося з тобою в однаковій ситуації", - резюмував артист.

Тополя також розповів, що два тижні тому був з групою на Донбасі та бачив в одному прифронтовому селі центр патріотичного виховання молоді, який активіст зробив з нічного клубу.

"Ми чудово розуміємо, яке там оточення навколо, коли у них вдома можна "зловити" канал "ДНР". І він в цьому просторі виховує цих дітей", - сказав музикант.

Тополя зазначив, що дорослі часто не помічають, що дітей "потрібно "кодувати" по іншому, потрібно "прошивку" змінювати. А це музика, в тому числі - вони ж музику як одяг носять. Це мультики прикольні українські, серіали... це все вкрай необхідно!"

Тарас Тополя розповів, як "кодує" своїх дітей від російського контенту

Тарас Тополя та Alyosha з дітьми Ромою та Марком (фото: соцмережі артистів)

Розповідаючи про свій спосіб "кодувати" синів і захищати від російського контенту і пропаганди Тополя визнав, що перед тим, як допустити дітей до планшета і лептопу, довелося заблокувати близько 300 дитячих каналів: від відвертої "дуристики", де на камеру розпаковують слиз, закінчуючи контентом, "створеним за підтримки РФ"

"Наприклад, "Губка Боб" - спробуй знайти його українською мовою. І маси інших мультиків українською немає. І тому ми крутимо по колу "Пригоди Котигорошка". Насправді це проблема. Державі потрібно виділяти мільярди гривень, щоб створювати контент для українських дітей", - розповів рокер.

Відео: Тарас Тополя розповів про український контент і російську пропаганду

Раніше ми писали про те, що Тарас Тополя зізнався, чому у старшого сина американське громадянство.

Нагадаємо, нещодавно Тарас Тополя розповів, як проводить час на карантині, яким чином купує продукти харчування та як реалізує творчі задуми.