ua en ru

Тепер вже точно: Кім Кардашьян і Піт Девідсон зустрічаються

Тепер вже точно: Кім Кардашьян і Піт Девідсон зустрічаються Кім Кардашян (фото: instagram.com/kimkardashian)
Автор: RBC.UA

41-річна Кім Кардашьян і 28-річний Піт Девідсон останнім часом змусили говорити про себе світові ЗМІ. Інсайдери натякали на почуття пари і початок нового роману. І ось він офіційно підтвердився.

Вчора в мережу потрапило фото, зроблене папараці, на якому пара тримається за руки. Такий знімок можна вважати офіційним підтвердженням відносин. Але є й інші думки.

Так, історію Кім і Піта багато хто вважає вигаданою. Нібито так знамените сімейство хоче відвернути увагу від скандалу, в який потрапив бойфренд вагітної Кайлі Дженнер - Тревіс Скотт. Причому вважається, що такий хід придумала мама Кім Кардашьян - Кріс Дженнер.

Днями пара також була відображена на дні народження Девідсона. Комік опублікував у своєму блозі загальне фото, там же була відображена і Кріс Дженнер.

Тепер вже точно: Кім Кардашьян і Піт Девідсон зустрічаютьсяПітт і Кім підігрівають чутки про роман (фото: instagram.com/petedavidsons)

Нагадаємо, на концерті Тревіса стався трагічний інцидент. Через тисняву загинуло 10 осіб, у тому числі і діти. Скотт, який відразу приніс свої співчуття і запропонував допомогу сім'ям постраждалим, все ж зіткнувся з неприємностями. Один з шанувальників подав на нього до суду, бажаючи компенсації 1 000 000 доларів.