ua en ru

Тіна Кароль чесно висловилась про стосунки з родиною: у нас різні погляди

Тіна Кароль чесно висловилась про стосунки з родиною: у нас різні погляди Тіна Кароль з сином Веніаміном (фото: instagram.com/tina_karol)

Співачка зізналася, чому рідко спілкується з рідними

Тіна Кароль не часто показує фото батьків – мами Світлани Андріївни і тата Григорія Самуїловича, а публікує знімки з ними лише за виняткових випадках – дні народження, річниці тощо. Тіна також має старшого брата Станіслава, який є чоловіком української акторки Ірми Вітовської. Але зіркові родини зустрічаються не часто. В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" вона розповіла про сімейні стосунки.

Виявилося, що часто бачитись з рідними в української поп-діви не виходить. А родина зустрічається лише по великих святах, хоч співачка і перевезла близьких з Івано-Франківська до Києва.

"Часто не виходить. Ми різні. У нас різні погляди на життя, але традиції треба берегти. Для нас традиція – це Різдво, Великдень і день народження мами. Тато любить відзначати свій день народження на роботі", – поділилася деталями співачка.

Тіна Кароль чесно висловилась про стосунки з родиною: у нас різні погляди

Тіна Кароль не часто спілкується з родичами (фото: instagram.com/tina_karol)

Тіна зазначає, що їй комфортно наодинці з собою, вона не тягоиться самотністю, хоча не проти компанії друзів, але на це практично не залишається часу.

"Я дружу з усіма, хто хоче дружити зі мною. Але дружба в моєму розумінні перевіряється часом. Коли я залишаюся одна, то думаю і влаштовую якісь особисті апгрейди в різних питаннях. А також надолужую те, що ще не розумію або втратила. І тому мені нудно, якби я з друзями або наодинці з собою", - розповідає зірка.

Час, проведений на карантині з 11-річним сином Веніаміном, вона вважає прекрасним періодом життя. Разом вони підкорили українські Карпати, подорожували, багато спілкувалися і навіть відмовилися від гаджетів. "Вікно" у робочому графіку Тіна заповнила корисними заняттями і встигла зробити те, на що раніше не вистачало часу.

Тіна Кароль згадала безцінний час на карантині, проведений з сином

"Я зробила багато корисного під час цього періоду. Наприклад, займалася самонавчанням і відкрила для себе цікаві куточки України", - зазначає артистка.

Нагадаємо, що раніше Тіна Кароль розповіла про свій ідеал чоловіка.

До речі, нещодавно Тіна Кароль відверто заявила, що мріє про дочку.