ua en ru

Тодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумали

Тодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумали Регіна Тодоренко і Влад Топалов (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Зіркова пара не проти подарувати синові Майклу брата або сестру

Телеведуча Регіна Тодоренко і співак Влад Топалов вже два роки щасливі у шлюбі і виховують синочка Михайла, якого в родині називають Майклом. Незважаючи на щільні графіки, вони вже замислюються про другого малюка і навіть є ідеї з приводу імен. Про це пара розповіла в інтерв'ю журналу "7 днів", спростувавши чутки про те, що Регіна вже вагітна.

Зіркова сім'я також знялася в стильній і ніжній фотосесії, деякими кадрами із якої вони поділилися на своїх сторінках в Instagram.

За словами Тодоренко, вони не планують зупинятися на одній дитині.

"Звичайно, мені хочеться народити ще одну дитину. А може, й не одну. Але якщо говорити про дітей, то, якщо Бог дасть, незабаром це справді відбудеться", - зізналася ведуча.

Тодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумали

Тодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумали

Зараз чоловік і дружина вже замислюються над ім'ям для спадкоємця. Топалов жартує — у його дружини вже напевно є намітки на цю тему.

"Здається, нашого другого сина зватимуть Рома. А доньку Лена", - з гумором зазначив артист.

Тодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумали

Влад натякає на їх з Регіною партнерів у шоу "Льодовиковий період", де вони зараз знімаються і багато часу проводять на ковзанці. Топалов катається з Оленою Ільїних, а його дружина - з олімпійським чемпіоном Романом Костомаровим. Зазначимо, що Ільїних заміжня за скандальним танцюристом балету Сергієм Полуніним і в цьому році народила йому сина Міра.

"Є люди, як я, які дуууууже дооооовгоооо до всього "доходять"... так от, я з кожним днем все більше розумію, яяяяяк же мені пощастило і який я щасливий. Немає більшої нагороди для чоловіка, ніж мати поруч кращу жінку і, як наслідок, кращих дітей! Спасибі тобі за все, моя любоффф!" - зворушливо звернувся до коханої Топалов в Instagram.

Тодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумалиТодоренко і Топалов задумалися про поповнення в сім'ї: ім'я вже придумали

Регіна Тодоренко і Влад Топалов знялися у зворушливій сімейній фотосесії (фото: instagram.com/vladtopalovofficial)

Раніше Регіна Тодоренко розкрила шанувальникам правду про своє життя і показала, як виглядає без косметики.

Також Регіна Тодоренко розповіла про тонкощі взаємодії сучасних дітей і батьків, які хочуть йти в ногу з часом.