ua en ru

Топ-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічна

Топ-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічна Моніка Беллуччі (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)

Актриса зупинила час

Моніка Беллуччі – одна з найкрасивіших жінок планети, яка ніколи не перестане підкорювати світ своєю унікальною зовнішністю. Досконалі риси обличчя, розкішне тіло і безумовна харизма з ранніх років притягували до італійській актрисі увагу режисерів і шанувальників. І з роками зірка, здається, стає анітрохи не менш спокусливою. А багато хто навіть знаходять у її зрілій красі особливий шарм.

Сьогодні, 30 вересня, знаменитій актрисі виповнюється 56 років. Але вона давно вже перейшла в розряд жінок "поза віку". І блог красуні у мережі Instagram – чудове підтвердження того. Тут періодично з'являються образи Моніки Беллуччі, які доводять: вона буде секс-символом завжди. За багато років роботи з кращими стилістами у Беллуччі склався цілком впізнаваний стиль. Вона обожнює чорний колір, незалежно від того, буде це плаття або брючний костюм. А ще обожнює доповнювати кожен аутфіт жіночними і спокусливими акцентами.

Ми зібрали топ-7 найбільш яскравих і ефектних образів зірки за останній рік, які демонструють: її краса вічна. Милуємося!

Топ-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічнаТоп-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічнаТоп-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічнаТоп-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічнаТоп-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічнаТоп-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічнаТоп-7 найбільш спокусливих образів Моніки Беллуччі, що доводять: її краса вічна

Моніка обожнює дивувати своєю вічною красою (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)

Нагадаємо, нещодавно Моніка Беллуччі знялась у новій фотосесії для глянцю, де виглядає неймовірно молодо.