ua en ru

Цінує і любить: Слава з НеАнгелів розговорилася про нового чоловікова і стосунки з колишнім

Цінує і любить: Слава з НеАнгелів розговорилася про нового чоловікова і стосунки з колишнім Слава Камінська з екс-чоловіком Едгаром (фото: instagram.com/babaslavka)

Слава Камінська зробила зізнання про нового обранця

Слава Камінська довго і болісно переживала розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським. Вона неодноразово говорила, що ініціатива розірвати стосунки виходила від чоловіка, і його рішення стало для неї громом серед ясного неба. Втім, через дякий час екс-подружжю вдалося знайти спільну мову – вони стали проводити спільне дозвілля з дітьми Леонардом і Лаурою, атакож прекрасно спілкуються. Зараз у Едгара і Слави зав'язалися нові романи. Так, співачка розповіла про своего обранця і висловилося про кохану колишнього.

Артистка не поспішає подавати другу половинку широкій громадськості, про що повідомила в рамках програми "Пряме запитання" на однойменному YouTube-каналі.

"Він не лізе в шоу-бізнес - це йому не потрібно. Шоу-бізнес – це не його. З іншого боку, я одного вже представляла – допредставлялась. Вистачить. На ті ж граблі ще раз наступати не збираюся. Хороший, який мене цінує, любить і поважає. І мені цього достатньо", - описала нового обранця співачка.

Цінує і любить: Слава з НеАнгелів розговорилася про нового чоловікова і стосунки з колишнім

Слава Камінська не поспішає показувати коханого публіці (фото: instagram.com/babaslavka)

Слава вже познайомила коханого з дітьми, але представила чоловіка як "маминого друга".

"Раптом мама друга поміняє. Ми не від чого не застраховані. В житті всяке буває. Я теж не думала, що ми з Едгаром колись будемо розлучатися. Я дівчина творча, потрібно завжди надихатися. Начебто поки надихає – все влаштовує", - з гумором прокоментувала своє рішення артистка.

Зірка зізналася, що знайшла свою людину, і це допомогло їй забути про складне і болюче розлучення.

Цінує і любить: Слава з НеАнгелів розговорилася про нового чоловікова і стосунки з колишнім

Слава Камінська знайшла спільну мову з колишнім чоловіком заради дітей (фото: instagram.com/babaslavka)

"Ти відчуваєш емоційно – твіоя людина чи ні. А тут прямо емоційно – все, моє пальто. І ти забуваєш про те, що було раніше – прожиті роки, образи, все відпускаєш. Відпускаєш в один момент і все – якщо людина підходить. Пройде час і йди знай – може, ми один одному набриднемо. Але я б не хотіла, щоб так було", - зізналася вона.

"Я навчилася цінувати в чоловіках те, що не цінувала раніше і стала помічати ставлення чоловіка до себе. Є велика різниці, коли чоловік любить тебе чи любить себе", - поділилася висновками Слава.

Після розлучення першою на контакт з колишнім чоловіком пішла співачка і зробила це заради дітей. Більш того, турботу про сина і доньку артистка і її колишній чоловік розділили навпіл – частину часу вони проводять з мамою, а частину – з батьком. Також Слава залишилася в хороших стосунках зі свекрухою.

Слава відверто розповіла про нові стосунки і колишнього чоловіка

Крім того, співачка прокоментувала стосунки Едгара з новою обраницею Ольгою Богатою. "Ми не знайомі. Коли він точно визначиться зі своєю обраницею, тоді я з нею познайомлюсь. А так не бачу сенсу", - зауважила співачка.

Нагадаємо, що раніше Едгар Камінський озвучив причину розлучення зі Славою.