ru ua

Твій тато - клоун: дочка Євгенія Кошового розповіла про знущання в школі

Твій тато - клоун: дочка Євгенія Кошового розповіла про знущання в школі Дочка Євгена Кошового Варвара розповіла про булінг в школі (колаж: РБК-Україна)

Варвара Кошова розповіла, як над нею знущалися в школі

Варвара Кошова, дочка зірки студії "Квартал 95" Євгена Кошового, розповіла, як над нею знущалися однокласники. У школі дівчинка піддавалася булінгу через те, що вона дочка відомого артиста.

Про ці знущання Варвара розповіла в програмі "Життя відомих людей". За словами дівчинки, її часто задирали в школі.

"Мені було дуже прикро, коли задирали: "От у тебе тато клоун" і я не могла нічого відповісти. І я сказала: "Ніколи, ніколи більше не смійте говорити про мою сім'ю, особливо про мого батька", - заявила Варвара.

Дівчина зізналася, що просто хотіла, щоб до неї ставилися, як до звичайного дитини, а не дочки Євгена Кошового. Вона також зазначила, що батько завжди її підтримує.

Євген Кошовий був майже на всіх виступах дочки на проєкті "Голос.Діти". Він також підставив своє плече, коли вона програла і через два роки вирішила випробувати долю знову.

Другий "Голос. Діти" Варвара хоч і не виграла, але раділа перемозі іншого учасника проєкту. При цьому вона впевнена, що попереду її чекає перемога, а поки навчилася приймати поразку.

Після проєкту у неї з'явилися хейтери. Люди почали говорити, що у неї немає слуху, і взагалі дівчинка не потрапляє в ноти, але через те, що батько за все заплатив, то вона пройде у фінал.

Варвара Кошова розповіла про булінг у школі (відео: YouTube)

"Папа ніколи ні за що не платить", - підкреслила Варвара.

Вона з 8 років на сцені і вже визначилася зі своїм майбутнім. Дочка Євгена Кошового хоче стати співачкою і актрисою. Зараз Варя знімається в серіалі "Батько рулить". Дівчинка пройшла кастинг і отримала одну з головних ролей.

Нагадаємо, Євген Кошовий похвалився новою зачіскою.

Раніше Євген Кошовий розповів, ким ніколи не стануть його дочки.