ua en ru

Вага йозі не перешкода: пишнотіла Ешлі Грем демонструє складну стійку на руках (відео)

Вага йозі не перешкода: пишнотіла Ешлі Грем демонструє складну стійку на руках (відео) Ешлі Грем (фото: instagram.com/ashleygraham)
Автор: Lite

Беремо приклад!

Ешлі Грем не втомлюється дивувати! Цього разу дівчина, яка стала вже, мабуть, найбільш затребуваною моделлю в категорії plus size, здивувала своїми навичками в йозі. 33-річна знаменитість показала відео зі студії, де робить стійку на руках. Щоправда, з допомогою своєї подруги, яка підтримує її ногами, а також стінки і цеглинок для занять. До речі, перевернуті пози – одні з найскладніших у йозі. А тому Ешлі з її пишною комплекцією поборола стереотип, що великим дівчатам вони недоступні.

Ешлі на йозі (відео: instagram.com/ashleygraham)

"Ти просто блискуча! Сильна і дивовижна. Що за натхнення!", "Спасибі за натхнення, мамочко!", "Я б так хотіла це зробити!", "Я потребую цього це було б чудово для моєї спини", "Вау", "Ох, це моя мета!" - захопилася мережа. Шанувальники не перестають писати коментарі під постом, дякуючи пишнотілій йогині за мотивацію.

Нагадаємо, раніше Ешлі Грем показала нову серію фото сина, якому днями виповниться 10 місяців. За цей час малюк перетворився з немовляти в симпатичного хлопчика, а також справжню особистість. Так, дитина вже зараз заворожує мережу своїм розумом і кмітливістю, граючи з численні ігри, поки мама зайнята роботою. А також своїм милим зовнішнім виглядом і стильними вбраннями.