ua en ru

Ви прекрасні: Катя Осадча та Юрій Горбунов зворушили фанатів різдвяними нарядами

Ви прекрасні: Катя Осадча та Юрій Горбунов зворушили фанатів різдвяними нарядами Катя Осадча (instagram.com/kosadcha/)
Автор: Lite

Катя Осадча людина, якій, здається, приховувати нічого не хочеться. Вона з радістю ділиться делікатними подробицями особистого життя. Наприклад, провідна розповіла в подробицях, як спалахнула любов між нею і її чоловіком Юрієм Горбуновим. Виявляється, зіркове подружжя вирушили на вікенд до Львова, саме там відбулася їхня перша романтична прогулянка.

А тепер весела родина радує своїх фанатів черговим спільним фото в святкових вбраннях. Скоро Новий рік, так що пора і причепуритися.

"Діда Мороза віклікали? Я років до 10-ти віріла, что під ялинку подарунки з'являються з легкої руки діда з білою бородою. А ви до которого віку вірилі в дива? А ми тим часом вже готуємо для вас передсвятковий випуск "Світського життя", - написала Катя в своєму мікроблозі.

Ви прекрасні: Катя Осадча та Юрій Горбунов зворушили фанатів різдвяними нарядамиКатя Осадча (instagram.com/kosadcha/)

В коментарях шанувальники зізналися, що вірять в казку досі, неважливо, Дід Мороз чи Санта-Клаус, а може, і взагалі святий Миколай. "Ви такі прекрасні", - написали фанати, розчулившись від нарядів їх улюбленців.

Нагадаємо, що Катя Осадча обожнює ділитися новими стильними луками. Нещодавно ведуча в стильній жовтої шапці показала, як одягатися на прогулянку по поганій погоді.