ru ua

Відео дня: Даша Астаф’єва засвітила груди на зйомках новорічного шоу

Відео дня: Даша Астаф’єва засвітила груди на зйомках новорічного шоу Даша Астаф’єва на сцені "Крейзі-Караоке" (кадр з відео)
Автор: Lite

Даша Астаф’єва знову засвітила груди, та цього разу момент потрапив на відео. Пікантний епізод стався під час зйомок святкового шоу "Новорічна ніч на каналі "Україна".

Так, на сцені "Крейзі-Караоке" з ведучим Володимиром Остапчуком чарівна співачка, модель та акторка з’явилась у досить відвертому вбранні – чорному міні-комбінезоні з баскою та блискучим корсетом з глибоким декольте.

Руки Астаф’євої покривали чорні рукавички. Щодо взуття, зірка обрала блискучі чоботи-ботфорти на колготки у велику сітку. Доповнили образ кучеряве волосся, яскравий макіяж з червоною помадою та прозорі окуляри.

Відео дня: Даша Астаф’єва засвітила груди на зйомках новорічного шоу

Даша Астаф’єва у шоу "Крейзі-Караоке"

Та під час виступу на Дашу чекав сюрприз. Артистка мала виконати пісню з пропущеними словами на ввімкненій біговій доріжці, побачивши яку зірка Playboy відразу зазначила, що була не готова до такого повороту подій, інакше б одягла білизну.

Проте співачка все ж вийшла на сцену та почала виконувати номер, під час чого стався невеличкий конфуз – захопившись виступом, Даша засвітила свої принади.

Даша Астаф’єва засвітила груди під час зйомок новорічного шоу

Та саму артистку засмутив лише той факт, що пісня "Разговор со счастьем" з фільму "Иван Васильевич меняет профессию" виявилась їй не знайомою.

"Хочу зазначити, що я цю пісню взагалі не знаю. Мені сказали, що будуть конкурси караоке, я й подумала, може йдеться про мої композиції", – зізналась Астаф’єва.

Додамо, що повний виступ красуні глядачі побачать 31 грудня о 20:00 у грандіозному шоу "Новорічна ніч на каналі "Україна", ведучими якого стануть Оля Полякова і Володимир Остапчук. Також українців порадують Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK, Вєрка Сердючка, DOROFEEVA, Наталя Могилевська, DZIDZIO та багато інших зірок.

Раніше Юлія Саніна під час зйомок у новорічному шоу продемонструвала вбрання, яке символізує 2020 рік.