ru ua

Вінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьми

Вінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьми Вінні Харлоу (фото: instagram.com/winnieharlow)
Автор: Lite

Модель відпочиває з хлопцем

Вінні Харлоу завжди любила відверті пози, пікантні вбрання і демонстрацію свого тіла в соцмережах. І з тих пір, як канадська супермодель знайшла бойфренда, ситуація нітрохи не змінилася. Єдина відмінність - тепер Вінні часто позує на жарких фото разом з коханим.

Вінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьмиВінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьмиВінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьми
Модель не боїться оголятися на камеру (фото: instagram.com/winnieharlow)

Зараз пара вирушила на відпочинок, і Instagram Харлоу знову заповнився гарячими фото в спокусливих костюмах і позах. Так, модель зробила цілу серію кадрів біля басейну. Вона приміряла крихітне блакитне бікіні, яке практично повністю оголило її тіло. В доповнення до образу вона підібрала сонцезахисні окуляри в білій оправі, а також безліч золотих прикрас.

Вінні постаралася продемонструвати фігуру, зробивши фото з різних ракурсів. Її стрункі ноги, напівоголені груди, тонка талія і пружні сідниці просто звели фанатів з розуму. Вони засипали зірку захопленими словами, називаючи "королевою", "завжди першою" і "найкрасивішою в світі".

Вінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьмиВінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьмиВінні Харлоу в крихітному бікіні похвалилася пружними сідницями і апетитними грудьмиВінні і Кайл (фото: instagram.com/winnieharlow)

До речі, фото з бойфрендом Кайлом Кузмою вона також запостила. Парочка насолоджується відпочинком, роблячи жаркі фото в басейні, цілуючись і буквально не відходячи одне від одного ані на крок. Якщо врахувати, що це перші серйозні відносини 26-річної моделі за довгий час, залишається тільки порадіти за Вінні! Що і зробили її фолловери під постом.

Нагадаємо, раніше Вінні демонструвала, як зробити спортивний образ більш спокусливим.