ru ua

Винник повернеться на паркет? Танці з зірками готуються порушити залізне правило

Винник повернеться на паркет? Танці з зірками готуються порушити залізне правило Танці з зірками (фото: 1plus1.ua)

Танці з зірками обіцяють феєричне шоу у сьомому ефірі

Танці з зірками в сьомому ефірі, який покажуть 11 жовтня, вразять глядачів спекотним вечором, де "королями" стануть латиноамериканські танці.

Головними інтригами будуть, чи станцюють екс-"ВІА Гра" Надія Мейхер та Санта Дімопулос жіночий пасадобль і чи повернуться на паркет Олег Вінник та Олена Шоптенко, які захворіли на коронавірус.

Нагадаємо, що в минулому випуску Санта Дімопулос кинула своїй головній суперниці на паркеті Надії Мейхер, запропонувавши поставити і показати пристрасний жіночий пасадобль.

"Попри те, що ми конкуренти в шоу, і щотижня один учасник покидає проект, попри те, що Надія Мейхер моя конкурентка, я дуже поважаю її. Тому у мене виникла одна шалена думка. Надія, в наступному ефірі, я запрошую тебе потанцювати зі мною пасодобль - вперше в цьому шоу - один на один", - заявила Дімопулос.

Винник повернеться на паркет? Танці з зірками готуються порушити залізне правило

Надія Мейхер та Кирило Васюк (фото: 1plus1.ua)

А ось повернення Олега Винника та Олени Шоптенко, яких дискваліфікували за два пропуски, під великим питанням. У наступному ефірі стане відомо, чи погодяться організатори шоу піти на прецедент. Адже за повернення улюбленця всіх "вовчиць" сильно виступають інші учасники шоу.

Відзначимо також, що запрошеним суддею в цей раз стане секс-символ Іраклій Макацарія. Зустрічати пари на балконі буде Настя Каменських, а спеціальним гостем сьомого ефіру стане Оля Полякова.

Головне танцювальне шоу стартує на каналі 1+1 о 21:00 в неділю, 11 жовтня.

Умови голосування залишаються незмінними: віддати голос глядачі зможуть зателефонувавши, надіславши смс-повідомлення або проголосувавши у програмі "1plus1.video". З одного мобільного номера можна зробити 50 дзвінків або відправити 50 смс. У додатку "1plus1.video" доступна функція "Суперголос", яка дорівнює 7 смс-повідомленнями. Кожен глядач протягом одного ефіру може віддати 50 "Суперголосів" за одного учасника.

Відзначимо, що в попередньому ефірі "Танців з зірками" Катерина Кухар підкорила українців несподіваним талантом.

Раніше ми писали, що у скандалі між Ольгою Фреймут і Катериною Кухар була поставлена крапка.