ru ua

Вклала всю свою душу: Настя Каменських зачарувала новим відео

Вклала всю свою душу: Настя Каменських зачарувала новим відео Настя Каменських (фото: instagram.com/kamenskux)

Настя Каменських поділилася першими рядками нової пісні

Українська співачка Настя Каменських зіграла на фортепіано акорди нової пісні. Артистка вирішила замилувати шанувальників свіжим відео, але вони запідозрили, що ролик говорить про вихід нової пісні артистки у найближчому майбутньому. Відео чуттєвої пісні артистка опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

Артистка раніше вже встигла натякнути на вихід нової пісні, опублікувавши дуже особисте відео з архіву, яке викликало ажіотаж серед глядачів. На ньому Каменських їде за кермом і вперше слухає зведене демо майбутнього хіта.

В підтвердження цієї інформації, Настя опублікувала у себе на сторінці в Instagram новий ролик. Співачка поділилася моментом, як вона вдома грає за фортепіано і душевно наспівує рядки нової композиції.

"У ці акорди я вклала всю свою душу. Я наповнила їх вібраціями та пристрастю, які ллються з моєї душі. Відчуйте і почуйте. Цей вайб особливий. Зовсім скоро вас чекає неймовірна історія", - доповнила інтригуючим текстом Каменських.

По всій видимості прем'єра відбудеться в кінці цього місяця, оскільки в підписах до постів про трек, NK часто згадує дату 27.11. Більш того, варто помітити, що у всіх подібних публікаціях також присутнє слово Vibe, яке звучало в пісні. Хто знає, можливо, Каменських дає ще одну підказку і говорить нам назву нового хіта?

Нагадаємо, що раніше Настя Каменських завела мережу фото без білизни, зробленим у ванній.