ru ua

"Вперед до дочки": Юрій Горбунов розговорився про дітей і стосунки з дружиною

"Вперед до дочки": Юрій Горбунов розговорився про дітей і стосунки з дружиною Катя Осадча та Юрій Горбунов (фото: instagram.com/kosadcha)

Зіркова пара телеведучих Катя Осадча і Юрій Горбунов у серпні минулого року вдруге стала батьками - у них народився ще один синочок Данило. Шоумен відверто розповів про те, як це змінило їхнє життя і стосунки і як їм вдається поєднувати роботу з турботою про дітей.

Про особисте Юрій повідав в інтерв'ю Beauty HUB.

Ведучий зізнався, що вони з дружиною не впоралися б з двома маленькими дітьми без допомоги нянь і бабусі.

"У нас є няня. До нас приїжджає бабуся. Без нянь ми б не впоралися, звичайно. Тому якщо раніше ми могли після роботи поїхати ще де-небудь з друзями зустрітися або просто в ресторані повечеряти, зараз ми поспішаємо додому. І не тільки тому, що так треба, а тому що хочеться – до дітей, поки вони не вляглися спати, щоб ще з ними пограти. Або раніше вранці прокинутися, поки Іван ще не в садку. Це щасливі, приємні турботи", - поділився Горбунов.

Що стосується відносин з коханою, то після народження молодшого вони стали ще міцніше. Юрій також не приховує, що мріє ще й про дочку.

"Тільки на краще. Взаємини ще більше зміцнилися. "Вперед до дочки", назвемо так", - зі сміхом зазначив шоумен.

"Вперед до дочки": Юрій Горбунов розговорився про дітей і стосунки з дружиною

При цьому він не став менше працювати після появи Данила - навіть навпаки.

"Напроти. Ти з головою пірнаєш в роботу і відмовлятися від будь-яких проектів немає ніякого сенсу. Діти мотивують, надихають і змушують ще більше працювати заради них і для них", - сказав зірковий батько.

Пара обожнює подорожувати і зараз відпочиває в Таїланді разом зі старшим Іваном - для молодшого такі далекі поїздки поки зарано. До слова, в цій же країні вони з Катею були на початку роману і залишилися в захваті.

"У цьому сезоні з ним – точно ні. А з Іваном літаємо. Найбільш запам'яталася поїздка в Таїланд, яка була на початку наших відносин. Катання на слонах, це була далека екзотична подорож", - розповів Горбунов.

"Вперед до дочки": Юрій Горбунов розговорився про дітей і стосунки з дружиною"Вперед до дочки": Юрій Горбунов розговорився про дітей і стосунки з дружиноюКатя Осадча та Юрій Горбунов ростять двох синів (фото: instagram.com/kosadcha)