ua en ru

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до Різдва

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до Різдва Кім Кардашян (фото: instagram.com/kimkardashian)

Багато західних зірок вже активно готуються до Різдва, прикрашаючи свої будинки і наряджаючи ялинки. Пропонуємо помилуватися найефектнішими ідеями знаменитостей і зробити свої свята не менш чарівними!

Варто першим впасти першим сніжинкам, як Instagram знаменитостей перетворюється в казку.

Мерехтливі вогники, мальовничі ялинки, святковий декор - здається, зірки змагаються між собою, хто краще зможе передати чарівну атмосферу свят. Але серед розмаїття ідей вибрати кращий практично нереально. Пропонуємо просто помилуватися, як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші селебріті прикрасили свій будинок, і взяти найкраще для свого власного.

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до РіздваКім Кардашян (фото: instagram.com/kimkardashian)

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до РіздваБрітні Спірс (фото: instagram.com/britneyspears)

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до РіздваЧас казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до РіздваЕльза Хоск (фото: instagram.com/hoskelsa)

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до Різдва

Кьяра Ферраньї (фото: instagram.com/chiaraferragni)

Час казки: як Кім Кардашьян, Брітні Спірс, Ельза Хоск та інші зірки прикрасили будинок до РіздваКортні Кардашян (фото: instagram.com/kourtneykardash)