ua en ru

Зустріти любов ніколи не пізно: Лілія Ребрик вразила пристрасним танцем

Зустріти любов ніколи не пізно: Лілія Ребрик вразила пристрасним танцем Лілія Ребрик (instagram.com/liliia.rebrik/)
Автор: Lite

Лілія Ребрик обожнює радувати своїх фанатів "домашнім" контентом, вся її дика сімейка часто дружно веселить мережу різними "витівками".

На цей раз Ліля присвятила пост у соцмережі своєму чоловікові: ведуча показала кадри з пристрасного танго, танець подружжя виконали в ефірі програми "Ранок з Україною".

"Любов і танці. Сьогодні день танго! Одного з найемоційніших, найчуттєвіших і водночас найпристрашніших танців! Та що там казати: танго - це і є сама любов! І навіть страшно уявити, що для мене це слово так і могло би лишитися... просто словом!" - написала ведуча каналу "Україна".

Зустріти любов ніколи не пізно: Лілія Ребрик вразила пристрасним танцем

Лілія Ребрик та Андрій Дикий (фото: instagram.com/liliia.rebrik/)

Вона зізналася, що ніколи не вміла танцювати!

"Це була якась нездійсненна для мене мрія. Я займалася художньою гімнастикою, у 13 отримала майстра спорту, але гімнастика і танці - це абсолютно різне! Я захоплювалася людьми, які танцюють, я кайфувала від їхніх рухів, від їхнього вміння ТАК керувати своїм тілом і емоціями! А сама цьому навчилася аж у 28 років, коли з'єднання явився проект "Танці з зірками". Мій головний тренер (і кохання мого життя) Дикий відкрив мені світ танцю. Він так щиро захоплювався мною на тренуваннях, завжди мене так хвалив, що це мені додало мені такого оптимізму і віри в те, що я крута, що я собі просто мега стрімкою танцівницею відчувала!" - зізналася ведуча.

"Щоправда, потім я приходила додому і намагалася щось повторити з вивченого і нічого без нього не могла. Телефонувала йому в розпачі і казала: "Дикий, я нічого не пам'ятаю!". А він відповідав: "Лягай спати і нічого не згадуй"! Так я зрозуміла, що вмію танцювати тільки з Диким. Я щиро кажу: з ним нема шансів станцювати погано! Ми реально танцюємо всюди і завжди, я не перебільшую, я не шкодую слів захоплення своїм коханим танцівником, я обожнюю танцювати з ним! Коли ми разом і чуємо музику - я не можу втриматися: мені хочеться йти з ним танцювати, ми виходимо у центр зали і в такі моменти я так пишаюся нашою парою!" - додала Лілія.

Але, за словами ведучої, її пост не тільки про кохання, а ще й про те, що "своє кохання зустріти ніколи не пізно, як і здійснити свою мрію".

"Навіть якщо вам здається, що сивина у волоссі - це привід не вчитися танцювати танго! У такі моменти згадайте: любові і танцям кожен вік підвладний!", - резюмувала Ребрик.

Зустріти любов ніколи не пізно: Лілія Ребрик вразила пристрасним танцемЗустріти любов ніколи не пізно: Лілія Ребрик вразила пристрасним танцем

Лілія Ребрик та Андрій Дикий (фото: instagram.com/liliia.rebrik/)

Нагадаємо, що знаменитість любить повеселитися, так, нещодавно Лілія Ребрик влаштувала вдома запальні танці. Лілія показала, на що здатна колишня гімнастка, здивувавши своєї розтяжкою.