ru ua

Викинула кросівки у вікно: чоловік Кухар чесно розповів про гучні скандали в сім'ї

Викинула кросівки у вікно: чоловік Кухар чесно розповів про гучні скандали в сім'ї Катерина Кухар і Олександр Стоянов (фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official)

Катерина Кухар і Олександр Стоянов 12 років разом, але розписалися офіційно лише два роки тому. Вони поряд на сцені і вдома, виховують сина Тимура від першого шлюбу прими-балерини і спільну дочку Настю. Як зізнається прем'єр Національної опери України, у них з дружиною, як і у всіх пар, бувають сварки, і часом дуже гучні і навіть експресивні.

У програмі "Зірковий шлях" на каналі "Україна" Олександр розговорився і розповів про один зі скандалів пари, поділившись вражаючими подробицями.

За словами артиста балету, його дружина - людина педантична і прихильниця порядку у всьому, тому прорахунків у побуті вона не прощає. Якось приводом для скандалу стало ... недоїдене яблуко.

"Я дивився фільм, і мені було лінь вставати і викидати його. Акуратно поклав на стіл. Тут заходить Катя, зупиняється, бачить яблуко і звертається до мене: "Що це? Викинь". Її це дратує. Вона чистюля. А я взяв і розім'яв те яблуко по столу", - поділився деталями конфлікта Стоянов.

Викинула кросівки у вікно: чоловік Кухар чесно розповів про гучні скандали в сім'ї

Катерина Кухар і Олександр Стоянов - темпераментні люди (фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official)

Піддавшись пориву емоцій, Катерина схопило огризок і протерла їм нові кросівки чоловіка, а він зламав букет, подарований примі-балерині після виступу затятим шанувальником творчості.

"Вона не витримує, бере кросівок і викидає у вікно. А я теж беру один з її нових пар кросівок і кажу: "Біжи". І теж викинув у вікно", - розповів про неабиякі пристрасті в родині Олександр.

Після гучного скандалу Стоянов забрав документи і ноутбук, вирішивши заночувати в готелі. Вийшовши з дому, він помітив, що кросівок дружини застряг на даху. Незважаючи на сутінки, Олександр роздобув сходи, дістав взуття і забрав з собою.

Викинула кросівки у вікно: чоловік Кухар чесно розповів про гучні скандали в сім'ї

Олександр і Катерина бурхливо сваряться й емоційно миряться

По приїзду в готель, пролунав дзвінок від Катерини.

"Вона не може спати без мене. Запитала, чи не хочу я приїхати. "Їду", - сказав я, і відразу ж відправився додому. У нас є правило, ми ніколи не лягаємо спати в сварці", - зазначив Стоянов.

За словами Олександра, його дружина хоч і запальна, але відхідлива і перша охоче йде на примирення. Він додав, що гучні емоційні розрядки у пари бувають раз на пів року, і коли миришся, то "ейфорія зашкалює".