ru ua

Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей!

Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей! Алексіна Грем стала унікальним "ангелом" Victoria's Secret (фото: instagram.com/alexinagraham)
Автор: Lite

Рудоволоса топ-модель Алексіна Грем захоплює своєю жагучою красою не тільки чоловіків

Алексіна Грем - одна з найяскравіших особистостей у світі моди в прямому і переносному сенсі. Побудувати запаморочливу кар'єру дівчині допомогла незвичайна зовнішність, яка з перших миттєвостей привертає до себе увагу.

Що примітно, ефектні дані не завжди були її козирем. Це сьогодні струнка фігура, лялькове личко і копиця рудого волосся миттєво виділяють Грем з натовпу моделей, роблячи її об'єктом бажання кращих світових фешн-фотографів. А в юності дівчині довелося несолодко. Алексіна згадує, що в школі вона піддавалася цькуванню через свій відтінок волосся. Тому дівчина захоплювалася балетом, а зйомки і вихід на подіум сприймала швидше як захоплення.

Тим не менше, після перемоги в кількох престижних конкурсах Алексіна повністю переключилася на підкорення фешн-індустрії. Головним досягненням манекенниці на даний момент став контракт з білизняним магнатом Victoria's Secret. Два роки поспіль - у 2017 і 2018-му - Грем виходила на подіуми Victoria's Secret Fashion Show. А в 2019-му році удостоїлася честі стати одним з "ангелів" відомої марки. До речі, вона відома як перший і єдиний рудоволосий "ангел".

Зрозуміло, є у дівчини й інші досягнення. Зараз вона - одна з найпопулярніших моделей в мережі, яка активно веде свій блог в Instagram (число підписників моделі стрімко наближається до мільйона). Крім робочих кадрів та деталей власного життя, дівчина любить відверті фотосесії і з задоволенням викладає на своїй сторінці фото в яскравих нарядах. А часом - і без них. Милуємося самими гарячими знімками рудоволосої красуні.

Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей!Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей!Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей!Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей!Спекотні фото найрудішої моделі у світі: не відірвати очей!

Пікантні знімки "самої рудої" моделі Алексіни Грем (фото: instagram.com/alexinagraham)

Раніше ми писали, що схудла модель Барбара Палвін показала розкішну фігуру в нижній білизні.