Український телеведучий та шоумен Олександр Педан відверто розповів про труднощі, які їм із дружиною Інною довелося пережити за роки спільного життя. Подружжя разом уже понад два десятиліття, і за цей час у їхніх стосунках траплялися вкрай непрості періоди.
Про це РБК-Україна розповідає з посиланням на програму "Ранкова кава".
Ведучий поділився, що сімейне життя не буває безхмарним. За його словами, упродовж 23 років шлюбу вони з дружиною неодноразово переживали складні моменти, коли стосунки потребували особливої уваги та роботи над собою.
Педан зазначив, що важливо вчасно відчувати зміни в настроях одне одного та підтримувати партнера у непрості періоди. Значну роль у збереженні їхньої сім'ї відіграли діти. Особливо шоумен відзначає народження сина Маріка, яке стало новим етапом для їхніх стосунків.
"У нас теж були критичні моменти і неодноразово. Сімейне життя - це робота, і воно теж йде синусоїдою. І ці моменти треба відчувати, коли хтось десь, може, охолов трошки, другий має включатись і так далі. Точно не святі, але ми якось розуміли, що ми разом сильніші. Для нас мотивація була - наші діти. Чесно скажу, вчасно народжений Марік. 9 років тому наш син дав нашим стосункам новий поштовх", - зізнався ведучий.
Телеведучий також розповів, що допомагає їм із дружиною залишатися близькими навіть після багатьох років разом. На його думку, партнери мають постійно розвиватися, не втрачати інтерес одне до одного та працювати над взаєминами.
Особливе значення, за словами шоумена, має відверте спілкування. Він переконаний, що партнери повинні відкрито говорити про свої бажання, потреби та проблеми. Не менш важливо вміти чути кохану людину та враховувати її почуття.
"Треба бути цікавим своєму партнеру. Перша секретна формула - треба навчитися говорити. Банально, але треба навчитися говорити про всі свої потреби, забаганки, про те, що не влаштовує - від побуту до інтиму. На жаль, хто не навчиться говорити, то стосунки приречені. Говорити - це дуже важливо. Думати не тільки про себе, а й про партнера. Коли ти цим займаєшся, тоді все нормально", - резюмував шоумен.