ru ua

Як ніколи не переїдати? Топ-7 дієвих секретів від дієтолога

Як ніколи не переїдати? Топ-7 дієвих секретів від дієтолога Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Автор: Lite

Як не переїдати? Це питання особливо актуальне на свята, в дачний сезон і в період відпусток. Існують маленькі хитрощі, які допоможуть приборкати апетит.

Дієтолог Ольга Безугла в Instagram озвучила топ-7 секретів, як не переїдати за столом.

На відпочинку ми розслабляємося і іноді дозволяємо собі трохи більше, а потім переживаємо через кількість з'їденого, дискомфорту в шлунку і зіпсованого настрою. Так як же контролювати кількість споживаної їжі і не переїдати?

1. Найперше і важливе правило - це регулярне харчування і правильна композиція тарілки. Баланс поживних речовин дозволить правильно і надовго наситити організм.

2. Не сідайте за стіл голодними. Пам'ятайте, що в будь-якому випадку у Вас є ваш графік з базовими прийомами їжі.

Як ніколи не переїдати? Топ-7 дієвих секретів від дієтолога

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

3. Повільно і ретельно пережовуйте їжу. Запам'ятайте "повільні їдці" з'їдають менше і швидше насичуються.

4. Дотримуйтесь паузи між їжею. Це важливо для формування ситості, для травлення і для балансу показників вуглеводного обміну.

5. Враховуйте не тільки те, що з'їдаєте, але і те, що п'єте. Напої - це теж їжа! Особливо, це стосується соків, компотів, какао і алкоголю!

Як ніколи не переїдати? Топ-7 дієвих секретів від дієтолога

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

6. Якщо ви не можете обійтися без солодкого (та ще й в Великдень навколо стільки апетитних пасок), то ідеально буде якщо ви подбали про те, що ваші ласощі з серії "корисних" (з хорошим складом). Якщо все ж у Вас мамині "смачні" булочки і цукрові паски, то потрібно розуміти, що це страви з високим глікемічним індексом. Тому, знижуємо глікемічне навантаження за рахунок прив'язки в порції білка і клітковини! Але не в перекус з чаєм.

7. І, нарешті, найважливіше - постарайтеся святкові дні провести в максимальній фізичній активності. Не лежіть вдома, віддайте перевагу активному проведенню асу на повітрі. Фізіологію енерговитрат ніхто не відміняв.