ru ua

Топ-9 правил, які допоможуть не витрачати багато грошей на правильний раціон

Топ-9 правил, які допоможуть не витрачати багато грошей на правильний раціон Ілюстративне фото (pexels.com)

Багато людей вважають, що потрібно багато грошей, щоб правильно харчуватися, але це не обов'язково. Правильне харчування може бути на будь-який бюджет.

Нутриціолог Ольга Усенко поділилася в Instagram порадами, які допоможуть вам не витрачати багато грошей і при цьому дотримуватися правильного харчування.

Топ-9 способів заощадити:

1. Купуйте сезонні та локальні продукти - сезонні фрукти та овочі свіжіші, ароматні та доступніші, ніж продукти, вироблені поза сезоном.

2. Купуйте продукти "поза брендом" - порівнявши склади різних брендів, можна побачити, що один і той же продукт може коштувати в кілька разів дорожче просто через впізнаваність торгової марки.

3. Планування раціону зможе допомогти економити при покупці продуктів і при їх використанні вдома, щоб не викидати щось, що залишилося з попереднього дня. Дуже зручно в такі моменти знаходити кілька різних рецептів з одним набором інгредієнтів, щоб все використовувати і було різноманітно.

4. Готуємо вдома і беремо з собою - приготування їжі вдома, а не обід в ресторанах або покупка попередньо упакованих страв - один з найпростіших і ефективних способів заощадити на здоровому харчуванні.

Топ-9 правил, які допоможуть не витрачати багато грошей на правильний раціон

Ілюстративне фото (pexels.com)

5. Слідкуйте за знижками на різні правильні продукти в магазинах біля будинку або роботи, так можна купити сир/йогурт, фрукти за хорошою ціною

6. Заморожені овочі та фрукти допоможуть заощадити - якщо вам важко витратити всі свої свіжі фрукти та овочі до того, як вони почнуть псуватися, подумайте про покупку заморожених продуктів .

7. Дотримуйтесь правил зберігання продуктів

8. Можна купити оптом і отримати хорошу ціну. Те, що зберігається довго, вигідніше купувати саме так.

9. Купуйте цільні продукти і використовуйте всі частини, так наприклад купивши курку з її твердих частин можна зробити бульйон для якихось страв, а із залишків зелені і стеблинок овочевий суп, а з вчорашнього хліба можна зробити сухарики в духовці і додати в салат.

Топ-9 правил, які допоможуть не витрачати багато грошей на правильний раціон
Ілюстративне фото (pexels.com)

Розумне споживання навіть у продуктах харчування допомагає бути більш екологічним. Все геніальне просто і не потрібно думати, що щось складно. Потрібно просто спрощувати це все.