ua en ru

Учасник "Холостячки 2" злив правду про стосунки Огнєвіч із Задворним: постійно був з нею в конфронтації

Учасник "Холостячки 2" злив правду про стосунки Огнєвіч із Задворним: постійно був з нею в конфронтації Олег Плахотнюк (фото: instagram.com/superolegodessa)
Автор: Styler

Фінальне пост-шоу "Холостячки 2" вже давно відгриміло, але шанувальники проекту досі не можуть заспокоїтися після невдалого хеппі енду: переможець, бізнесмен Андрій Задворний повідомив, що розлучився зі Златою Огнєвіч, чим накликав на себе гнів шанувальників реаліті, які повірили в їх пару.

Екс-учасник шоу фітнес-інструктор, коуч і бізнесмен Олег Плахотнюк в інтерв'ю для YouTube-каналу BAHAREVA govorit розповів свою версію події і поділився спостереженнями про співачку і її фаворитів на проекті.

Так, чоловік зазначив, що Огнєвіч з самого початку поклала око на фіналістів "Холостячки 2" – Андрія Задворного і підприємця Дмитра Шевченко.

Учасник "Холостячки 2" злив правду про стосунки Огнєвіч із Задворним: постійно був з нею в конфронтації

Злата буквально відразу виділила Андрія (фото: instagram.com/holostyakstb)

"Це було відразу помітно. Я бачив цю іскорку в очах. Ще я б сказав щось схоже і про Свечкоренко, але це було менш помітно. А Задворний завжди був на провідних місцях, Шевченко просто красивий -Дімі не треба було нічого навіть робити", - розповів Олег.

Спортсмен передбачав вибір Злати і навіть назвав можливу причини такого рішення зірки.

"Я розумів, що вона вибере Андрія. З Дімою у них побачення були романтичні, з сексуальним підтекстом. Діма мегахаризматичный чоловік. Андрій бере гостротою розуму, чіткий, яскравий розум. Діма закритий, Діма картинка. Я так розумію, що у Злати колишні стосунки, і не одні, були схожого формату, коли вона була з людиною на конфронтації. Це чисто мої здогадки. У Злати були стосунки, коли сварки, лайка, били тарілки. Вона сама про це розповідала. Андрій постійно був з нею в конфронтації", - поділився своїми спостереженнями Олег.

Учасник "Холостячки 2" злив правду про стосунки Огнєвіч із Задворним: постійно був з нею в конфронтації

У Діми і Злати були дуже пристрасні і романтичні побачення (фото: instagram.com/holostyakstb)

Чоловік зазначає, що протягом проекту Андрій був "максимально в собі впевнений" і навіть передбачав перемогу в проекті.

"Він про це говорив. Не прямо так, що я буду переможцем, я у вас виграю, а "я завоюю серце Злати". Але у нього це було від душі", - згадав Олег.

На питання ведучої, чи були у Андрія почуття до холостячки, Плахотнюк відповів ствердно.

Учасник "Холостячки 2" злив правду про стосунки Огнєвіч із Задворним: постійно був з нею в конфронтації

Олег був шокований новиною про розрив пари (фото: instagram.com/holostyakstb)

"Швидше за все, що він її кохав. Я з ним говорив після фіналу, він приїжджав до Хмельницького. Він при мені дзвонив Златі і по відеозв'язку з нею спілкувався. Для мене пост-шоу було шоком", - зізнався фітнес-інструктор.

Чоловік запевняє, що все життя на проекті було у глядачів як на долоні – не було ні повторних дублів, ні награних сцен, а всі дії в кадрі були природними і не за сценарієм.

"Те, що відбувалося в кадрі - не заплануєш. Всі говорили, думали і робили так, як вони вважають за потрібне. Всі емоції були справжніми", - запевнив Плохотнюк.