ua en ru

Божественна: Катерина Кухар показала стильний новорічний лук

Божественна: Катерина Кухар показала стильний новорічний лук Катерина Кухар (instagram.com/ekaterinakukhar_official/)
Автор: Lite

Катерина Кухар - телеперсона, яку глядачі просто обожнюють. Ще з Танців з зірками 2020" вона перетворилася для них у джерело натхнення. Радує Катерина і умінням стильно вбратися, і вмінням щиро і доступно поділитися жіночою мудрістю.

Так, у своєму мікроблозі Кухар розповіла про сімейну традицію, чим розсмішила всіх фанатів до сліз. Свою розповідь балерина проілюструвала яскравим новорічним фото. До речі, образ Катерини варто спробувати повторити для новорічного вечора, адже виглядає вона чудово!

Оригінальний костюм від знаменитого модного будинку, вишуканий і затишний одночасно, голлівудська хвиля і яскравий макіяж з тінями-блискітками, Катерина в черговий раз показала, як презентувати себе з виграшною боку.

Божественна: Катерина Кухар показала стильний новорічний лукКатерина Кухар поділилася своєю новорічною традицією (фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official/)

"Навколо вже відчувається новорічний настрій і наближення чарівних свят... Я усвідомила, що з появою дітей формуються і нові новорічні традиції...

Наша найпопулярніша з року в рік - це розбивати якусь кількість іграшок під час того, як ми прикрашаємо ялинку! Сьогодні до трьох новорічних іграшок додалася ваза, яку я купила в презент бабусі з першого гонорару в Японії.

Але, як то кажуть, на щастя! "- розповіла зірка.

Фоловери пораділи такому смішному та довгоочікуваному посту від зірки, адже із часів закінчення "Танців з зірками" від неї мало що чути. А ще вони назвали Катерину "просто божественною" і побажали, щоб розбиті речі і справді приносили тільки щастя.

Нагадаємо, Катерина Кухар раніше надихнула фоловерів мудрістю, вона зізналася, що вважає важливим в житті: у кого це виходить, той непереможний!