ua en ru

Стиль на вс часи: Кейт Міддлтон вийшла в світ в чарівній сукні в дусі принцеси Діани

Стиль на вс часи: Кейт Міддлтон вийшла в світ в чарівній сукні в дусі принцеси Діани Кейт Міддлтон (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Герцогиня вшанувала принцесу Діану

Кейт Міддлтон – визнана ікона стилю, яка викликає захоплення численних шанувальників. Герцогиня вміє правильно вибрати одяг, щоб вони були доречні до того чи іншого випадку. Інколи вони носять і дуже символічний характер. Так, часто Кейт черпає натхнення в гардеробі принцеси Діани. Останній вихід у світ вона також присвятила пам'яті Леді Ді, практично повторивши її знаменитий образ.

Стиль на вс часи: Кейт Міддлтон вийшла в світ в чарівній сукні в дусі принцеси Діани

Новий образ Кейт створила в дусі принцеси Діани (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Кейт Міддлтон в компанії чоловіка, принца Уільяма, відвідала знамениту пекарню Bridge Brick Lane. Мета пари – приготувати частування, а також поспілкуватися з персоналом, щоб дізнатися про роботу організації в період пандемії. Для виходу в світ Кейт вибрала червону сукню від Beulah London з білим комірцем і милим квітковим принтом. До речі, коштувало вбрання близько 550 фунтів стерлінгів. Доповнили лук бежеві балетки на підборах і мінімалістичні прикраси.

Стиль на вс часи: Кейт Міддлтон вийшла в світ в чарівній сукні в дусі принцеси ДіаниСтиль на вс часи: Кейт Міддлтон вийшла в світ в чарівній сукні в дусі принцеси ДіаниКейт Міддлтон і принц Вільям на пекарні (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Примітно, що у дуже подібному вбранні блищала принцеса Діана в 1986-му році, під час поїздки в Оман. Колір, фасон, принт, довжина – збігаються практично всі деталі. Потрібно відзначити, що це не перший раз, коли Кейт Міддтон вибирала дану сукню для світських виходів. У травні вона з'явилася в ній під час однієї з відеоконференцій. Дружина принца Уільяма тоді розповіла про те, як важливо підтримувати власне психічне здоров'я та своїх близьких під час пандемії.