ua en ru

Федерація високої моди висловила підтримку Україні

Федерація високої моди висловила підтримку Україні У показах повинна відбитися рефлексія темних часів (фото: instagram.com/parisfashionweek)

24 лютого почалася війна в Україні. Але на Тижні моди в Мілані, який проходив в цей період, майже ніхто не відреагував на жахливі події. Єдиним дизайнером, який висловив підтримку Україні, став Джорджіо Армані, який провів свій показ у повній тиші на знак солідарності з українським народом.

Слідом за цим тижнем моди стартував Тиждень моди в Парижі, який проходить з 28 лютого по 8 і закриває покази сезону осінь-зима 2022/2023. Вона включає 45 подіумних показів, 37 фізичних шоу і 13 онлайн-презентацій. І почалася вона з промови на підтримку Україні.

Напередодні перших показів президент Федерації високої моди Ральф Толедано зробив спеціальне звернення.

"У той час як велика модна сім'я збиралася на тиждень моди в Парижі, війна жорстоко вдарила по Європі і ввергла український народ в страх і потрясіння. Можливість творчо самовиражатися ґрунтується виключно на принципах свободи.

У свою чергу, мода завжди сприяла індивідуальній і колективній емансипації і самовираженню в нашому суспільстві. Враховуючи нинішній контекст, Fédération de la Haute Couture et de la Mode закликає вас проводити шоу в найближчі дні з певним торжеством і рефлексією цих темних часів", – сказав Ральф Толедано.

Федерація високої моди висловила підтримку УкраїніФедерація високої моди висловила підтримку УкраїніФедерація високої моди висловила підтримку УкраїніФедерація високої моди висловила підтримку Україні

Ральф Толедано закликав бренди до солідарності (фото: instagram.com/parisfashionweek)