ru ua

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осені

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осені У моду повернулися прикраси "з скрині" (фото: колаж РБК-Україна)

Вибираємо свій варіант

Жоден образ не буде завершеним і гармонійним без відповідних прикрас. А в цьому сезоні їм відведена особлива роль, впевнений український дизайнер Жан Гріцфельдт. Кільця, кольє, сережки і браслети – найголовніша і незамінна деталь стильного аутфіта. В першу чергу, засновник модного бренду Jean Gritsfeldt і телеведучий пропонує звернутися до фамільних скарбів – прикраси, немов з бабусиної скрині, знову дочекалися свого часу.

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніЖан Гріцфельдт (фото: instagram.com/jeangritsfeldt)

Прикраси зараз зайняли одну з лідируючих позицій на шиях, зап'ястях і таліях модниць. У центрі уваги – аксесуари, які нам бачилися дуже застарілими і «бабусиними»...

Для читачів Lite Жан Гріцфельдт виділив топ прикрас, які варто придбати в цьому осінньо-зимовому сезоні.

Перли

Прикраси з перлів перші в цьому списку. Актуальні різні варіанти: неправильної форми, комбінації з кольоровими каменями, різноманітні його розміри, безліч ниток, сережки... Вибираємо за смаком.

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніПерли – головний тренд сезону (фото: instagram.com/gigihadid; instagram.com/muglerofficial)

Кольорові камені

Кольорові камені були представлені в багатьох колекціях кращих світових дизайнерів, в тому числі Mugler і Dolce & Gabbana. Часто – у вигляді біжутерії. Жан Гріцфельдт радить придивитися до варіантами, де поєднуються метал і перли. Важливий нюанс: особливо актуальні великі і масивні прикраси.

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніПрикраси з кольоровими каменями стануть яскравим доповненням образу (фото: instagram.com/dolcegabbana; instagram.com/kimkardashian)

Великі ланцюги

«Один з моїх улюблених прикрас – великі ланцюги. Вони як і раніше в моді, діставайте з скринь», – радить Жан. Тут є де розгулятися: пластикові, дрібні, великі ланки, різного розміру, ланцюги, перехідні від шиї на талію, акуратні ланцюжка... Окремо варто згадати ланцюга, які формують бюстгальтер або ліф. Такий аксесуар можна надіти светр або тепле плаття з джерсі. Вони чудово доповнять і навіть сформують силует.

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВ моді ланцюга різних розмірів і форм (фото: instagram.com/rosiehw; instagram.com/kyliejenner; instagram.com/izabelgoulart; instagram.com/josefinehj)

Анімалістичні прикраси

Ще один фаворит Жана, який присутній у багатьох аксесуарах і як окрема одиниця – прикраси у вигляді тварин, різні форми анімалістичні. Підберіть собі намисто у формі скорпіона, брошка у вигляді птаха або ящірки, сережки у вигляді змій – і ваш образ стане неймовірно стильним, рекомендує дизайнер.

Від класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніВід класики до гранжу: український дизайнер назвав 4 наймодніші прикраси цієї осеніАнімалістичні аксесуари пожвавлять будь цибуля (фото: instagram.com/bulgari; instagram.com/natasupernova)