ru ua

Краса у спадок: 16-річна дочка Моніки Беллуччі і Венсана Касселя красується на обкладинці відомого глянцю

Краса у спадок: 16-річна дочка Моніки Беллуччі і Венсана Касселя красується на обкладинці відомого глянцю Діва Кассель (фото: instagram.com/chloelfv.photo)
Автор: Lite

Діва Кассель – старша дочка Моніки Беллуччі і Венсана Касселя – вперше прикрасила обкладинку глянцю.

16-річна дівчина знялася у фотосесії для французької версії популярного модного журналу Elle.

Кавер-гьорл приміряла на ній стильний і спокусливий одяг, який підкреслив розкішну фігуру дочки відомих акторів. Чорне плаття-сорочку в білий горошок вона одягла разом з корсетом, який підкреслив талію юної музи Dolce&Gabbana. Волосся їй уклали в об'ємну зачіску, а макіяж виконали в нейтральних тонах, щоб підкреслити природну красу і свіжість обличчя Діви.

Краса у спадок: 16-річна дочка Моніки Беллуччі і Венсана Касселя красується на обкладинці відомого глянцюДіва на своїй першій обкладинці (фото: instagram.com/ellefr)

Обкладинка з Девою миттєво облетіла мережу, викликавши неабиякий інтерес з боку прихильників екс-подружжя. Серед інтернет-користувачів піднялась ціла буря обговорень – від зовнішності дівчини до її майбутнього в модній індустрії. Фанати в основному вважають, що Дева пішла красою в маму, але і харизми батька їй не позичати. Примітно, що перша обкладинка Моніки Беллуччі для цього видання вийшла в світ 31 рік тому.

Краса у спадок: 16-річна дочка Моніки Беллуччі і Венсана Касселя красується на обкладинці відомого глянцю

Венсан і Діва Кассель (фото: instagram.com/vincentcassel)

Варто відзначити, що Дева вже давно пробує себе в якості моделі. Одна з найвідоміших зйомок, в якій взяла участь юна красуня – для відомого італійського бренду Dolce&Gabbana. Дева стала обличчям аромату Dolce Shine. Цього літа вона знімалася в новій кампанії, куди вирушила разом з батьком і матір'ю. Таке "воссоединение" батьків стало справжньою сенсацією, так як до цього Моніка і Венсан спілкувалися вкрай рідко. Але заради щастя спільних дочок вони готові піти на все.

Нагадаємо, раніше ми писали, що теперішня дружина Венсана Касселя Тіна Кунаки мріє народити йому ще дітей.