ua en ru

Лаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожній

Лаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожній Ніколь Кідман (фото: instagram.com/nicolekidman)

Ніколь Кідман і Хав'єр Бардем зараз подорожують з промо-туром свого нового фільму "Бути Рікардо", де виконали головні ролі. Прем'єри вже відбулися в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі.

Для своїх виходів актриса вибрала розкішні вбрання, які варті уваги напередодні різдвяних балів і вечірок. У такому образі кожна жінка зможе відчути себе королевою вечора.

Перший образ вийшов ніжним і романтичним. Ніколь вийшла на червону доріжку в атласній струмуючій сукні від Chanel, прикрашеній двома чорними бантами з боків. Волосся Кідман зібрала за допомогою чорного банта в дусі модного будинку. Її екранний коханий був одягнений в класичний костюм, але в розслабленому стилі.

Лаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійЛаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійЛаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійЛаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійЛаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійЛаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожній

Ніколь Кідман в Нью-Йорку (фото: instagram.com/nicolekidman)

У Лос-Анджелесі Ніколь з'явилася в повітряній "сукні принцеси" від Armani Privé. З пишним подолом і ліфом, посипаним сріблястими каменями, вона вигідно підкреслило талію. Завершили образ діамантові сережки, кольє та браслети. Останній штрих гламурному образу додали яскравий макіяж і висока укладка. Бардем був одягнений у чорний смокінг.

Лаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійЛаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожній

Лаконічна простота і королівська розкіш: Ніколь Кідман показала два вечірніх образи, які підійдуть кожнійНіколь Кідман в Лос-Анджелесі (фото: instagram.com/nicolekidman)