ua en ru

Що і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зими

Що і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зими Роузі Хантінгтон-Уатлі (фото: instagram.com/rosiehw)

Роузі Хантінгтон-Уайтлі традиційно зробила добірку образів, які опублікувала у своєму блозі. Дивлячись на продумані до найдрібніших деталей зимові луки, хочеться терміново їх повторити, погодьтеся.

Поміж фаворитів британської супермоделі цієї зими – класичні пальто, ультрамодні дублянки, шуби зі штучного хутра і, звичайно ж, кейпи.

Роузі Хантінгтон-Уайтлі любить витримувати свої образи в одному стилі. Пальто 34-річна модель поєднує з витонченими ботильйонами і ботфортами на високих підборах. А м'які трикотажні костюми доповнює спортивними куртками і кросівками.

Безсумнівними фаворитами коханої Джейсона Стетхема як і раніше залишаються речі кремово-бежевій гами, а також білий і коричневий. З аксесуарів Роузі підібрала собі шапку біні, кілька моделей сумок, в тому числі хутряну, сонцезахисні окуляри і лаконічні сережки.

Що і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зимиЩо і з чим носити: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала найстильніші варіанти верхнього одягу цієї зими

Роузі Хантінгтон-Уатлі (фото: instagram.com/rosiehw)