ua en ru

Для найсміливіших: Айріс Лоу показала ультрамодний головний убір майбутньої зими

Для найсміливіших: Айріс Лоу показала ультрамодний головний убір майбутньої зими Айріс Лоу (фото: instagram.com/lirisaw)
Автор: RBC.UA

Юна дочка Джуда Лоу Айріс не боїться сміливих експериментів зі стилем. Дівчина періодично демонструє вбрання, які можуть здатися занадто ексцентричними. Тим не менш, вони складені з наймодніших елементів колекцій від кращих брендів.

Новий образ Айріс, який вона запостила в своєму блозі, сподобається тим, хто любить незвичайні головні убори.

Айріс Лоу одягла на прогулянку з друзями одну з наймодніших шапок сьогодні - в'язану балаклаву пісочного відтінку. На додаток образу дівчина вибрала куртку хакі, зробила яскравий макіяж і нюдовий манікюр. Виглядала дочка знаменитого актора зухвало і стильно.

До слова, раніше вона показала не менш ефектний головний убір - шапочка ніжно-рожевого відтінку з "вушками" у вигляді кроликів. Її 20-річна модель скомбінувала з білою футболкою і зеленою пухнастою кофтою. Що ж, у Айріс варто повчитися бути в центрі уваги в будь-якій ситуації. Надихаємося!

Для найсміливіших: Айріс Лоу показала ультрамодний головний убір майбутньої зимиДля найсміливіших: Айріс Лоу показала ультрамодний головний убір майбутньої зимиДля найсміливіших: Айріс Лоу показала ультрамодний головний убір майбутньої зимиАйріс Лоу любить незвичайні голові убори (фото: instagram.com/lirisaw)