ua en ru

Немов з казки: найбільш блискучі образи принцеси Софії

Немов з казки: найбільш блискучі образи принцеси Софії Принцеса Софія і принц Карл Філіп (фото: instagram.com/prinsparet)

6-го грудня 37-й день народження відзначає Її Королівська Високість, шведська принцеса Софія.

На честь такої події пропонуємо поглянути на найрозкішніші виходи дружини принца Карла Філіпа.

Принцеса Софія буквально зійшла зі сторінок казки - принаймні, її доля вже дуже нагадує цей жанр. Дівчина народилася в шведському містечку Ельвдален і завжди мріяла перебратися у велике місто. У 20 років вона вирушила підкорювати Стокгольм і, як це часто буває, почала з роботи офіціанткою і моделлю.

А доленосна зустріч з принцом сталася в нічному клубі. Після цього життя розділилося на до і після, як за помахом чарівної палички. Софія стала ідеальною дружиною Карла Філіпа, народила йому трьох дітей і переключилася на благодійність та інші соціальні проекти.

Про її пристрасть до світу моди сьогодні нагадує дружба з багатьма дизайнерами і бажання завжди виглядати бездоганно. Милуємося найстильнішими виходами принцеси Софії, яка давно здобула негласне звання ікони стилю і краси.

Немов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїНемов з казки: найбільш блискучі образи принцеси СофіїПринцеса Софія і принц Карл Філіп (фото: instagram.com/prinsparet)