ua en ru

Спокусливий total black: 45-річна Єва Лонгорія захопила витонченою фігурою в стильному образі

Спокусливий total black: 45-річна Єва Лонгорія захопила витонченою фігурою в стильному образі Єва Лонгорія з чоловіком і сином (фото: instagram.com/evalongoria)
Автор: Lite

Зірка нарешті повернулася до моди

Єва Лонгорія - актриса, продюсер, режисер... А ще - справжня активістка, яка не пропускає жодну подію, що відбувається в світі. Останнім часом зірка була захоплена численними соціальними проектами, залишивши фанатів без модного контенту. І ось нарешті Лрнгорія повернулася до демонстрації своїх стильних образів.

Спокусливий total black: 45-річна Єва Лонгорія захопила витонченою фігурою в стильному образі
Нове фото Єви (фото: instagram.com/evalongoria)

Єва опублікувала фото, на якому позує в чорній блузі з глибоким вирізом на грудях, яку одягла на голе тіло, а також вузьких класичних брюках. В додаток до них знаменитість підібрала лофери зі своєї нової колекції. Нагадаємо, лінію взуття Лонгорія випустила ще навесні. Завершує образ лаконічна зачіска і макіяж з акцентом на очі. З прикрас зірка залишила тільки тонкий золотий ланцюжок, яка прикрашає зап'ястя популярної актриси і блогера.

"Ти прекрасна", "Вау!", "Королева", "Ти виглядаєш приголомшливо!", "Нарешті!", - фанати радіють поверненню своєї улюблениці.

До речі, Єва також прагне періодично радувати фоловерів знімками свого сина Санті, який вже помітно підріс. В цій дитині вже насилу можна впізнати малюка, якого звикли бачити на сторінці актриси.