ru ua

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зірки

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зірки Хейлі Бібер (фото: instagram.com/haileybieber)
Автор: RBC.UA

Цієї зими і майбутньої весни діапазон модних джинсів вельми великий. В тренді будуть штани з низькою посадкою, "варенки" родом з 70-х, а також "рвані" джинси з 2000-х. Але, мабуть, найактуальнішою моделлю залишаються джинси прямого крою, досить широкі і з середньою посадкою.

Вони вже полюбилися модним блогерам і зіркам шоу-бізнесу, включаючи Тіну Кунакі, Хейлі Бібер та інших. Підбираємо собі схожі на прикладі знаменитостей.

Джинси прямого крою – універсальна річ, яка однаково добре сидить на всіх типах фігури. До того ж такі джинси добре поєднуються як з туфлями, чобітьми і ботильйонами, так і з кросівками і балетками. "Верх" до них підібрати також не складе труднощів: подивіться, як відмінно вони виглядають з топами, блузами і жакетами.

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиТерміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зірки

Тіна Кунаки (фото: instagram.com/tinakunakey)

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиДуа Липа (фото: instagram.com/dualipa)

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиАріана Гранде (фото: instagram.com/arianagrande)

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиКім Кардашян (фото: instagram.com/kimkardashian)

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиКайлі Дженнер (фото: instagram.com/kyliejenner)

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиЕльза Хоск (фото: instagram.com/hoskelsa)

Терміново купити: наймодніші джинси 2022, які носять Тіна Кунакі, Хейлі Бібер та інші зіркиХейлі Бібер (фото: instagram.com/haileybieber)