ua en ru

Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22

Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22 Сумка теж вважається аксесуаром (фото: instagram.com/hoskelsa)

Кожен стиліст підтвердить: питання про аксесуари і як їх поєднувати не закінчуються ніколи. І не дивно: аксесуари, безумовно, доповнюють образ, роблять його закінченим, можуть бути як колірним продовженням, так і акцентом в образі. Головне - щоб лук був гармонійним.

Стиліст Ганна Мішаївна розповіла у своєму Instagram, які прикраси використовувати восени і взимку.

Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22Як підібрати аксесуари в осінню і зимову пору (фото: instagram.com/hoskelsa)

Шарфи, хустки, головні убори, ремені, рукавички, окуляри, парасольки, сумки (теж будемо їх вважати аксесуарами) - всі ці речі сміливо можна вплітати в образ в холодну пору року.

 • Шарф + сумка, рукавички + взуття, шарф + ремінь, окуляри + рукавички, рукавички + ремінь , сумка + ремінь і т. д., поєднання цих аксесуарів може бути колірним акцентом.
 • А можна вибрати аксесуари в тон одягу, принта. Наприклад, штани в жовту клітку + жовтий шарф / сумка / ремінь і т. д., але не все відразу, тільки один з них.

Отже, аксесуари можна взяти

 1. в тон верху
 2. в тон низу
 3. в тон взуття
 4. в тон з поясом
 5. в тон принта
 6. в тон верхнього одягу
 7. може бути продовженням декількох кольорів комплекту
 8. може бути акцентом.

Як поєднувати аксесуари цієї осені і взимку: приклади луків

 • Шарф в тон сумці

Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22

 • Контрастний або монохромний образ

Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22

 • Сумка "перегукується" з взуттям

Сумки, окуляри та рукавички: стиліст показала, як носити аксесуари з одягом взимку 2021-22З приходом холодів аксесуари нікуди не діваються (фото: instagram.com/anna_mishaevna)