ru ua

Вузькі брюки і короткий пуховик: Кайлі Дженнер в стильному образі блиснула розкішною фігурою

Вузькі брюки і короткий пуховик: Кайлі Дженнер в стильному образі блиснула розкішною фігурою Кайлі Дженнер (фото: instagram.com/kyliejenner)
Автор: Lite

Кайлі Дженнер на початку року вирішила порадувати себе відпусткою. В компанії самих близьких вона поїхала кататися на гірськолижний курорт, звідки встигла викласти масу фото і відео. Тут є знімки розкішного готелю, неймовірної краси природа, а також стильні вбрання, без яких не обходиться жодна подорож.

Вузькі брюки і короткий пуховик: Кайлі Дженнер в стильному образі блиснула розкішною фігуроюВузькі брюки і короткий пуховик: Кайлі Дженнер в стильному образі блиснула розкішною фігуроюКайлі Дженнер в образі для спорту (фото: instagram.com/kyliejenner)

Так, на прогулянку Кайлі вирушила у стильному вбранні, що відмінно підкреслило її спокусливе тіло. Вона одягла вузькі чорні брюки, чорне худі, а також білий укорочений пуховик - мастхев цієї зими серед зірок. Завершили все комфортні черевики на низькому ходу і чорні рукавички. Образ вийшов зручним, стильним і дуже гарячим. Кайлі зробила масу фото з різних ракурсів, показавши себе у всій красі.

"Що за спосіб почати новий рік!", - написала 23-річна знаменитість під серією знімків у своєму блозі. У відповідь на Кайлі посипалися вітання і компліменти. Багато фанатів як зазвичай цікавляться, які бренди одягнуті на дівчині.

Раніше ми писали, що Кайлі Дженнер показала наймодний манікюр цієї зими. Варто звернути увагу!