ua en ru

Анатолій Анатоліч перед поповненням зробив дружині неймовірний подарунок: фото сюрпризу

Анатолій Анатоліч перед поповненням зробив дружині неймовірний подарунок: фото сюрпризу Фото: ведучий зробив дружині шикарний подарунок (Канал Україна.ТВ)

Ведучий Анатолій Анатоліч незабаром стане багатодітним татом. Його дружина Юла (Юлія Бойко) готується втретє стати матір'ю. Перед радісною подією шоумен зробив жінці воістину розкішний подарунок - білий "Гелендваген".

Про це повідомляє прес-служба телеканалу"Україна".

Спеціально до народження сина ведучий зробив дружині незабутній подарунок-білий автомобіль марки Mercedes-Benz G-класу.

"Гелендваген, тому що син. А білий, тому, то для моєї Юли. Ми в пологовий будинок завжди на своїй машині їздимо, в цей раз не виняток. Ще тиждень - і ми багатодітні батьки", - написав ведучий в Instagram.

Для самої Юли такий вчинок став справжнім сюрпризом, на своїх сторінках в соціальних мережах вона опублікувала дуже щирий і емоційний пост, в якому висловила особливу подяку чоловікові.

"Моя опора і підтримка, мій тил. Не знаю, як тобі вдається кожен раз мене дивувати й радувати, але я дуже ціную твої вчинки й надзвичайно вдячна долі за тебе! Я люблю тебе і пишаюся тим, яку міцну сім'ю ми змогли побудувати. Сьогодні ти в черговий раз довів мене до сліз щастя. І зізнаюся, що з такими сюрпризами я готова народити тобі ще парочку дітей", - написала щаслива дружина шоумена.

Анатолій Анатоліч перед поповненням зробив дружині неймовірний подарунок: фото сюрпризу

Анатолій Анатоліч перед поповненням зробив дружині неймовірний подарунок: фото сюрпризу

Анатолій Анатоліч подарував дружині новий автомобіль (прес-служба каналу "Україна")

Нагадаємо, що Анатолій Анатоліч разом з дружиною Юлою виховують двох дочок – Алісу і Лоліту, а днями у щасливій родині очікується поповнення.