ua en ru

Вагітна екс-дружина Джеджули потрапила в лікарню після одкровень про домашнє насильство

Вагітна екс-дружина Джеджули потрапила в лікарню після одкровень про домашнє насильство Андрій Джеджула з дружиною Юлією (фото: instagram.com/yla__yla)

Вагітна екс-дружина Андрія Джеджули Юлія Леус попала в лікарню, де лежить на збереженні і проходить курс крапельниць. Дівчина заявила, що здоров'я її малюка виявилося під загрозою, і винуватцем цих проблем є саме шоумен.

Юлія на своїй сторінці в Instagram подякувала всім за підтримку, якої їй не вистачало "останні сім місяців".

"Запитували мене, він Діва, буде мстити? Звичайно буде, як і всім іншим завжди мстився, обливав брудом, а я дурочка теж спочатку вірила, мені все одно, нехай поливає і потоне у своїй брехні! Для мене зараз найголовніше, здоров'я моєї дівчинки, яке він вчора підубив, про себе мовчу!" - розповідає ексдружина шоумена.

Юлія розповіла, що провела ніч без сну, а о 6 ранку вже здавала аналізи, а потім її поклали під крапельницю. Крім того, дівчина поскаржилася на болі.

Згодом дівчина вийшла в прямий ефір і поділилася гарною новиною, що у дитини все стабілізувалося, але вона як і раніше в лікарні.

А в коментарях на згадку Джеджули, вона зазначила, що він міг би принести ліки в лікарню для неї і їхньої майбутньої дитини, однак не зробив цього.

Колишня дружина Андрія Джеджули потрапила в лікарню (instagram.com/yla__yla)

А ось кілька днів тому Юлія написала розгорнутий пост-пораду про аб'юз і домашнє насильство. Вона адресувала ці поради своїм дочкам, коли вони виростуть. Дівчина каже, що від чоловіка, який здійснює фізичне або психологічне насильство потрібно йти відразу і без роздумів.

Зазначимо, що Джеджула та Юлія розлучилися через два роки після весілля. Екс-дружина зізналася, що саме вона була ініціатором, а непорозуміння виникло через конфлікти Андрія з її дочкою від першого шлюбу. Пізніше на сторінці Юлії почали з'являтися пости про насильство в сім'ї і проблеми з чоловіками.

Раніше ми писали, що Маша Єфросиніна розвіяла фейки про свій стан через коронавірус. Адже в пресі її практично почали ховати.