ua en ru

Не бійтеся ризикувати: для цих знаків Зодіаку понеділок буде успішним

Не бійтеся ризикувати: для цих знаків Зодіаку понеділок буде успішним Колаж РБК-Україна: гороскоп на 3 травня 2021
Автор: Lite

Гороскоп на понеділок, 3 травня, для деяких знаків Зодіаку обіцяє в цей день важливі досягнення. При цьому для когось день обіцяє стати дуже вдалим.

Відомий астролог Павло Глоба розповів, хто сьогодні може реалізувати все, що запланував, а кому потрібно розслабитися і приділити час приємним справам. Про це повідомляє SlovoFraza.

Овен

Сьогодні Овнів чекає приємний сюрприз. Якщо ви приймете блискавичне рішення, то воно виявиться правильним. У цей день можна ризикувати і необхідно прислухатися до своєї інтуїції.

Лев

Леви 3 травня можуть реалізувати все, що запланували. Але потрібно пам'ятати, що першу половину дня необхідно присвятити своїм родичам і близьким.

Терези

Представники цього знака Зодіаку можуть сьогодні дозволити собі розслабитися і приділити час приємним для себе справам. При цьому не потрібно змушувати себе робити те, що вам зовсім не до душі.

Скорпіон

Зірки радять розкритися своїй долі. Правильний напрямок вам підкаже ваш внутрішній голос. Незабаром у вашому житті відбудуться значні зміни.

Водолій

Водоліям необхідно сьогодні подумати про те, щоб зайнятися спортом. Тільки так ви зможете подбати про своє здоров'я і досягти бажаного результату для своєї фігури.