ua en ru

Єлизавета II готується передати корону: стало відомо, кому і коли

Єлизавета II готується передати корону: стало відомо, кому і коли Єлизавета II готується передати корону (фото: facebook.com/TheBritishMonarchy)

Єлизавета II править довше всіх британських монархів

Єлизавета II готується передати корону своєму старшому синові принцові Чарльзу. І статися це може вже в квітні 2021-го. Адже навесні наступного року піде вже 70-й рік її правління, а королеві 21 квітня виповниться 95 років.

Таку думку висловив біограф Британської королівської сім'ї Роберт Джобсон. Він дав інтерв'ю The Royal Beat, пише harpersbazaar.com.

Принц Чарльз теж немолодий (у листопаді виповниться 72 роки), і йому дуже довго довелося чекати своєї черги зайняти трон.

Своє припущення біограф будує на тому, що у квітні наступного року Єлизавета II відсвяткує ювілей - їй виповнюється 95 років.

"Я твердо впевнений, що коли королеві виповниться 95 років, вона залишить посаду", - заявляє Джобсон.

Репортер Newsweek Джек Ройстон, який пише про королівську сім'ю, також упевнений, що королева готується до передачі трону в 2021-му.

"Я думаю, королева не захоче передавати престол, але все-таки настане той момент, коли вона зробить це і передасть все Чарльзу" - зазначає Ройстон.

Єлизавета II стала королевою в 25 років 6 лютого 1952 року після смерті свого батька - короля Георга VI. Королева стала самим дорослим правлячим монархом, і найдовше в історії Великобританії займає трон.

Раніше в мережі згадали архівні кадри, як дочка королеви Єлизавети II, принцеса Анна впала з коня під Києвом.

Також повідомлялося, що остання незаміжня внучка королеви Єлизавети II таємно вийшла заміж за італійського магната.