ua en ru

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалися

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалися Знаменитості задають тренди (фото: instagram.com/zendaya)

Цей колір завжди любили знаменитості, але з легкої руки Ані Тейлор-Джой тренд на вогняне волосся захопив світ у котрий раз!

Рудий колір – безпрограшна ставка! Він привносить теплоти лицю, роблячи риси більш м'якими, а різні його відтінки підходять буквально кожній, пише vogue.fr.

Стилісти радять: щоб вибрати свій рудий колір, який вже зараз обіцяє стати хітом 2022, вивчіть, який відтінок підійде вашому тону шкіри.

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалисяАні Тейлор-Джой "заразила" світ рижинкою і... перефарбувалася в блондинку (фото: instagram.com/anyataylorjoy)

Знаменитості, які перефарбувалися в рудий

Багато знаменитостей вже зараз спокусилися цим гарячим кольором. Якщо Джіджі Хадід, разом з Анею Тейлор-Джой, стала "першовідкривачкою" рудого: супермодель здивувала всіх в минулому році своїми мідними волоссям від перукаря Паноса Папандріаноса, то в цьому році своєї рижіної знаменитості дивують, можна сказати, повально.

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалися

Всі відтінки до лиця! (фото: instagram.com/gigihadid)

Співачка Шакіра змінила світле волосся на руде вже в 2022. Не так давно вона показала фото з Діснейленду, в якому вони весело проводять час з синами. На знімках співачка вже з новим кольором волосся.

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалисяЦей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалисяСпівачка з синами (фото: instagram.com/shakira)

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалися З Жераром Піке і з новим кольором волосся (фото: instagram.com/shakira)

Також зовсім недавно актриса Зендая розповіла в мережі, що закохалася в каштановий з рудими пасмами.

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалисяЦей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалисяЗірка "Ейфорії" теж полюбила рудий (фото: instagram.com/zendaya)

Перетворення також торкнулося стилю ще однієї знаменитості, знаменитої блондинки актриси Софі Тернер, якщо вірити її постам в Instagram, де вона продемонструвала свій новий, рудий, колір волосся.

Цей колір волосся обіцяє стати трендовим в 2022: Зендая, Шакіра та інші зірки, які вже перефарбувалися

Рудий новий тренд (фото: instagram.com/sophiet)

Але на цьому повальне перефарбування в рудий не закінчилося: так, зірка Tik Tok Моллі Макартур поділилася своїми порадами по фарбуванню волосся в рудий колір. Відео стало вірусним і набрало більше мільйона переглядів.

@mollymcarthur3 Hair dying day! #fyp #redhead #canadian good 4 u - Olivia Rodrigo