ru ua

Глоба назвав знаки Зодіаку, на які обрушиться казковий успіх до кінця тижня

Глоба назвав знаки Зодіаку, на які обрушиться казковий успіх до кінця тижня Гороскоп від Павла Глоби (фото: pixabay)

Гороскоп від відомого астролога Павла Глоби підкаже, які знаки Зодіаку чекає успіх і казкове везіння до кінця поточного тижня. Експерт назвав лише трьох представників зодіакального кола, до яких буде щедрою Фортуна, і щастити їм буде буквально у всьому.

Хто зможе здійснити прорив напередодні Нового року, і зустріти рік білого металевого Бика з почуттям виконаного обов'язку, пише slovofraza.

Скорпіон

Приголомшливих успіхів Скорпіон зможе домогтися в ділових переговорах, а також пошуках роботи. В цілому до кінця тижня ви будете дуже харизматичні і привабливі, люди захочуть вам довіряти і потраплять під владу вашої чарівності. Глоба радить використовувати це в коханні, роботі, справах. Не виключено, що ви закрутите новий роман, і знайомство з перспективою почнеться в соцмережах.

Козеріг

Представників цього знака Зодіаку чекають величезні успіхи до кінця тижня. Павло Глоба рекомендує проявити максимум волі і бути напористими, щоб стати успішним. Нічні світила на вашому боці, тому Козерогу буде постійно усміхатися удача. Важливо лише вірити у свій успіх і не відкладати перспективні справи на потім.

Риби

У Риб провідною сферою життя на цьому тижні стане кохання. Самими позитивними днями для любовних пригод стануть п'ятниця і субота. Велика удача чекає тих, хто вже у стосунках - підігрійте почуття романтикою. В роботі та бізнесі настане сприятливий час для початку нових справ, але спочатку потрібно закінчити все найважливіше. Не поспішайте, щоб не допустити помилок.

Раніше астрологи розповіли також, для кого металевий Бик готує удачу і везіння у 2021 році.

Також український таролог розповіла, що поточний тиждень готує знакам Зодіаку в любові, роботі та навчанні.